Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 120 kg vagyok,2 hónapom van...

Szabó Patrik Károly kérdése:

120 kg vagyok,2 hónapom van 20 kg-t le adni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Munka után nincs kedvem már mozogni, fizikai munkát végzek és annak örülök hogy haza érek, valaki vakami be vált módszert tudna mondani?

2019. máj. 6. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Kevesebb zabálás

Több mozgás

Mindenkinél bevált eddig

2019. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset és napi 2-szer eszek, a kenyeret teljesen el hagytam 2 hete, de viszont mikor haza jövök munkából semmi kedvem semmihez, nincs akaraterőm pedig vettem elliptikus trénert is
2019. máj. 6. 21:04
 3/8 anonim válasza:
75%

Kerj segitseget.


Szemelyi edzo+

1. Ajanlom az alakorvoslas nevu program doktornojet.

2 Vagy ha az egeszsegeddel is van gond es azert van ekkora tulsulyod. Akkor egy a betegsegedheis erto dietetikest.

3. Ha tul eszed magad es ez elsosorban pelki okok miatt van, akkor egy etkezesi zavarokkal fogalalkozo dietetikust erdekes valasztani.

Vagyis olyat aki pszihologus es dietikus egyben.

Ha ilyet nem talalsz, akkor dietetikus + pszihologus.


Ezekre kiadott penzt soha ne sajnald. Merz ok hosszu tavon tudnak segiteni.

Keruld a csoda modszereket, mert a vege jo-jo lesz.


Egyebkent, miert a 2 honapos hatarido?

2019. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne napi 2 szer egyél, éa valtoztasd meg a gondolkodásodat.

Mondogasd magadnak egesz nap h alig varod h hazaérj, és menj az eliptikus trenérre.

Az legyen a jutalmad.


Motivald magad.

2019. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi az a "nagyon kevés"? mit ettél pontosan ma és mit ittál? (mennyiségekkel)
2019. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 2 hónapos határidő az orvosom miatt van, cukor beteg vagyok és a pajzsmirigyem is túl működik, mondogatom mondogatom de egyszerűen nincs akaraterőm :/
2019. máj. 7. 19:16
 7/8 anonim válasza:
Az rengeteg, nem engedheted meg magadnak hogy ne mozogj munka után. Sőt, előtte is érdemes kimenni futni, ha ilyen mennyiségű súlyról beszélünk, és mindenképp diétázz. Így is kemény lesz.
2019. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A napi 2 étkezést felejtsd el. Sokszor egyél, napi ötször, de nagyon nagyon keveset, kalóriaszegény ételeket. Így bizonyítottan könnyebb.
2019. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!