Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valaki a Simply...

Próbálta már valaki a Simply Red zsírégető/zsírbontó sprét?

Figyelt kérdés

Az a piros színű spré, amit fújhatsz a combodra, hasadra vagy ahol van a zsír..beledörzsölöd és felszívódik: az összetevői miatt helyileg csökkentheti a zsírt.

Ki akarom próbálni.

Valakinek van valami tapasztalata vele, aki már használt/kipróbálta?

Előre is köszi!



2019. máj. 16. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Xdddd te ezt komolyan elhiszed?

Az ilyeneken keresnek milliardokat az okos emberek mint te.

En is ki fogok valami ilyet talalni.

Kivancsisagbol mennyibe kerul 1 doboz?

2019. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20000 ft ? Azta mocskos mindenit.

Mennyit kereshet az aki ezt kitalalta.

Eloallitasi koltseg kb 200 ft. Ez 1000% os haszon.

2019. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lilla64 ***** válasza:
100%

Szerintem ne tedd.Ablakon kidobott pénz.

Igen egy ismerősöm próbálta,nem ért semmit.

2019. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :(
2019. máj. 16. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Spray? :D Bocsánat, ezen most felnevettem. Szerencsétlen szüleim jutottak eszembe erről. Rendeltek valami kütyüt, amit a hasukra kellett erősíteni. A kütyü a bekapcsolása után elkezdett rezegni, így égetve a zsírt. Tudod mikor használták ezt a szüleim? Amikor feküdtek az ágyon és cigiztek, kávéztak és tömték magukba a kaját. Természetesen nem fogytak le. :)


Nekem kicsit több eszem volt náluk (csak kicsivel!), de én is csináltam hasonló hülyeséget: a temérdek "káros" étel mellett naponta megcsináltam 10 felülést és vártam a csodát. :D


Így 20on éves koromra megtanultam használni rendesen az internetet és megvilágosodtam, hogy a fogyáshoz türelem és egy jó étrend kell. A fogyás mellé pedig jó valami sportot űzni.


Amúgy jól tetted, hogy utána kérdeztél!! Minden ilyen nagyobb kiadást igénylő dolognak előbb nézz utána, nehogy a kukában végezze a pénzed.

2019. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el.

Mozogni kell es kevesebbet enni.

2019. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Azt már csinálom :)

2019. máj. 16. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5, ha nem nagyon bénán kivitelezted azokat a felüléseket, akkor lehet, hogy gerinced a mai napig hálás érte. A gerinc védelmének fontos része a has erősítése. Lehet, hogy csak picit használt, de szerintem ár-érték arányban nem volt rossz :-) [Bénán kivitelezett felüléssel ártani is lehet, ezért javasolják inkább a hasprést, de ott is vigyázni kell, hogy ne dudorodjon ki közben a pocak, mert akkor meg szétnyílt hasizom lehet a vége.]
2019. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"beledörzsölöd és felszívódik"


Az ember kezébe is, nem? Szóval a végére eltűnnek azok is.:)

2019. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Égeti az a zsírt, csak tarts elé egy öngyújtót, mielőtt nyomni kezded.
2019. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!