Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Herbária: Elhízás elleni...

Herbária: Elhízás elleni teakeverék vélemények?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kipróbálom, de szeretnék előtte véleményeket hallgatni.


Fogamzásgátlót szedek csak, az mellett lehet?


2019. máj. 21. 15:27
 1/4 lilla64 ***** válasza:
Nekem nem használt.Hasmenésem volt tőle.
2019. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha Önnek testsúlyfeleslege van, a teakeverék kiváló kiegészítője lehet a fogyókúrának, mert

az alkotórészek csökkentik a tápanyagok felszívódását."

Én nem szívesen innék olyan teát, amitől kevesebb tápanyag szívódik fel. Amit megeszek, azt azért eszem meg, hogy felszívódjon, nem szeretnék vitaminhiányt és hasonlókat. Hasmenést sem, lásd előző.

A gyógyteákat viszont szeretem, főleg, amik jót tesznek az emésztésnek, pl. gyömbér, borsmenta, citromfű. Utóbbi kettőt az íze miatt is. Ha a vércukroddal van gond, ajánlom a fahéjat mint fűszert is (nem kanállal enni :)).

2019. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És még ez is:

"Hosszantartó, vagy nem előírásszerű alkalmazás során béltónus csökkenés, béltágulat,

elektrolitvesztés (különösen kálium vesztés mely szívműködés zavarához, izom gyengeség-

hez vezethet), festékanyag lerakodás a bél nyálkahártyáján felléphet." Nem árt óvatosnak lenni vele... 4 hetes kúrát javasolnak, utána 3 hónap szünet, ezt mindenképpen tartsd be.

2019. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak arra vettem, ha nagyon nem megy a dolog, kicsit megmozgassa. Rendszeresen nem innám. Máté teát szoktam inni. Most salaktalanítót vettem meg csalán teát, de azt sem iszom minden nap.
2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!