Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Fogyasztószerek

A kérdés

Valakinek sikerult eredmenyt elernie hasleszoritoval?

Mar az elejen leszogeznem, hogy sportolok es dietazom is termeszetesen!!!!

Sajnos egy maganeleti melypont miatt magamra szedtem 10kilo plusszt. (53 kg —> 63 kg) borzasztoan zavar es egeszsegugyi tunetei is vannak (vercukor), ugyh elkezdtem ujra sportolni es dietazni. Viszont a hasam meg mindig kidoborodik, mintha jol be lennek zabalva. Egeszen lent, ugy nehek ki mint amikor terhes voltam es elkezdett kerekedi lent a pocakom.

Na a kerdes lenyege hogy segithet a hasleszorito? Valakinek van vele tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témában: Hasleszorito

jún. 11. 07:41  Privát üzenet  

A válaszok
A hasleszorító csak a szülés utáni első 6 hétben segít, hogy visszahúzódjon a has. Utána már semmit nem ér.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 06:14 Privát üzenet
A hasizmaid rendben vannak, nem attól lóg? Nem puffadsz? A tartásod jó?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 15:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem log a hasam egyaltalan:) hanem kidoborodik. Mondom azert itt nem arrol van szo h 70kilora hiztam. 63 volt a max, most vagyok 59.

# 3/4Időpont jún. 12. 15:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja es 170 cm

# 4/4Időpont jún. 12. 15:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vãlakinek van jó praktikája?
Nem lehet ezek ellen valahol/valakinek panaszt tenni? Vagy ez természetes?
Miért kell beszólni valakinek/ lenézni/ kinevetni csak mert nem szereti a Bosszúállók/ Gyűrűk ura/ Harry Potter/ Star Wars/ Trónok harca és hasonló filmeket vagy sorozatokat?
Ha valakinék nem veszik észre vagy későn észlelik a cukorbetegséget terhesen, a baba fogyatékkal, károsodással fog születni?
Update1 Norbi turmix . Bevált valakinek' tapasztalat? Megkönnyíti a fogyókúrát?
Hogyan kezdjem el a fogyokurát?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Fogyasztószerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!