Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek sikerult eredmenyt...

Valakinek sikerult eredmenyt elernie hasleszoritoval?

Figyelt kérdés

Mar az elejen leszogeznem, hogy sportolok es dietazom is termeszetesen!!!!

Sajnos egy maganeleti melypont miatt magamra szedtem 10kilo plusszt. (53 kg —> 63 kg) borzasztoan zavar es egeszsegugyi tunetei is vannak (vercukor), ugyh elkezdtem ujra sportolni es dietazni. Viszont a hasam meg mindig kidoborodik, mintha jol be lennek zabalva. Egeszen lent, ugy nehek ki mint amikor terhes voltam es elkezdett kerekedi lent a pocakom.


Na a kerdes lenyege hogy segithet a hasleszorito? Valakinek van vele tapasztalata?



#Hasleszorito
2019. jún. 11. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A hasleszorító csak a szülés utáni első 6 hétben segít, hogy visszahúzódjon a has. Utána már semmit nem ér.
2019. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hasizmaid rendben vannak, nem attól lóg? Nem puffadsz? A tartásod jó?
2019. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem log a hasam egyaltalan:) hanem kidoborodik. Mondom azert itt nem arrol van szo h 70kilora hiztam. 63 volt a max, most vagyok 59.
2019. jún. 12. 15:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es 170 cm
2019. jún. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!