Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi idő után kezdenek...

Mennyi idő után kezdenek hatni a fogyaszószerek? Mennyi idő után kezd el menni a hasam? A tabletta bevétele után mennyi idő kell a hatására?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb amíg szét nem cseszi a májad meg a veséd addig, meg persze amíg a pénztárcád bírja(meg a tested). Sürgősen hagyd abba mert semmit nem érnek ezek a sz@rok. Másik, hogy helyi zsírégetés éppúgy nem létezik mint ezek a fogyasztókpaszulás h#lyeségek. Ha le akarsz fogyni, táplálkozz egészségesen és mozogj.
2019. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem létezik fogyasztószer. Nincs fogyi tabletta.

Ostoba....

2019. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
De k#vára létezik fogyasztószer és hashajtó is. A fogyasztószerek nagy része illegális mivel oké hogy fogyaszt de tönkreteszi a szervezetet. Amiket dm-ben veszel meg ezeröccázé' az nem ér semmit. A hashajtó pár óra múlva szokott hatni de zsírvesztést nem okoz csak vizet távolít el. Szóval vagy keményen dolgozol a célért vagy kockáztatod az életed is akár hogy lefogyj.
2019. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezd el hatni, amikor teljesen elfogy miatta a pénzed, és nem telik kajára. Akkor fogyni fogsz.
2019. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan hogy fogyasztó szer,nem létezik.Vannak olyan csodaszerek,amikre ez van írva,de hatásuk az nincs.Minden mentálisan dől el benned.Én speciel azt szeretem ha a nőnek van hasa s úgy szép nekem.Mi abba az élvezet ha egy deszkát fogsz.
2019. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!