Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenon fogyasztó kapszuláról...

Regenon fogyasztó kapszuláról vélemények? Mennyi ideig szedtétek és milyen volt a hatása?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek a pénztárcád fogyasztására jók egyedül. Nincs csodaszer.
2019. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még van aki hisz ebben?

Jegyezzétek már meg könyörgöm!!! HA ZABÁLSZ és nem eszel tisztán, nem sportolsz, akkor szedhetsz te akármilyen tablettát, nem fog segíteni, max könnyebb lesz a pénztárcád... Tegyétek fel magatokban a kérdést mielőtt ilyet beszereztek "lightos" fogyásban bízva: Ha ez ennyire hatásos, akkor más miért küszköd a konditerembe és figyel oda az étkezésre? Valószínűleg mindenki ezt szedné ha annyira nagyon fogyaszt!

2019. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Higgyétek el,hogy nem mindenki van olyan szerencsés helyzetben,hogy heti pár óra mozgással és egészséges kajákkal ötven kilós tud lenni.Nem feltétlen okozhatja a túlsúlyt a "zabálás" meg a lustaság.Ismerősöm szedte egy rövid ideig,neki bevált,de gondoltam azért végzek egy kis kutatást itt.Sajnos a heti 4 kardióm nem elég,így szeretnék gyorsítani a folyamaton és végre látványos eredmémyt is elérni.A pénzemet pedig arra költöm,amire akarom!

2019. júl. 16. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Heti 4 kardió és rendes, normalis éves mellett ha nem fogysz akkor ott egészségügyi probléma lehet. Félelmetes, hogy még nem mentél el orvoshoz, hogy kivizsgálja...

Egyébként 65 kg vagyok ✋🏻😂 De ez jól esett 😁

2019. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Voltam orvosnál,kisebb hormonzavarom van.Azért is keresek egy végre eredményes megoldást.Esetleg tudna most már valaki a kérdésre válaszolni is?

2019. júl. 17. 09:25
 6/11 anonim válasza:
Olvastam rola sok mindent es mind jok voltak... Elvileg mikor edzel akkor jobban izzadsz tole! De elvileg nem mindegy milyen felet szed az ember ki kell probalni es 1 alkalommal eszre veszed a hatast.... Uthogy meg er vele probalkozni
2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17:56 köszönöm!! Igen,talán egy próbát megér.
2019. júl. 17. 19:02
 8/11 Bodjo válasza:
A Regenor nem fogyasztó, hanem tisztító! Kipucolja a belekből a kandidagombát, és elsősorban arra szolgál, hogy rendszert vigyen a napi étkezésbe (reggeli, ebéd, vacsora)! Ha betartod az étrendet és a rendszerességet, akár fogyás is lehet, ha heti négyszer még mozogsz is, kizárt, hogy ne foggy!! Hajrá! :)
2019. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kisebb hormonzavarral hati 4x45 perc kardió(séta futógépen 6-8 km/h sebesség, 5-9 emelkedő), és heti 3 súlyzós edzés. Ha erős a hormonzavar akkor ugyanez és persze a gyógyszerek amiket az orvos ad. Ételnél magas fehérje az izmok miatt a többinek utána kell olvasni. Én havi 240 óra munka, jogosítvány szerzése, szakdolgozatírás és persze fősulin havi egy hét bejárás mellett heti 5x másfél órát teremben vagyok(ennyivel kevesebbet vagyok tv, pc előtt), így csak azon múlik meg akarod e oldani a fogyásodat. Lehet mellé persze ilyen kapszulákat venni, de hosszú távon jobban jársz ha rendszert viszel az életedbe egy kis mozgással.
2019. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma írta fel egy orvos .

De nem tudom merem -e szedni :(

Kiderült hormonzavarom, IR van, es lehet még pajzsmirigy problémám is van.


En elobb inkabb megpróbalkozom eletmódcáltással, meg szedem a tabikat amit a betegségemre adtak.


Ha ezek mellett sem fogyok akkor kipróbálom ezt a tablettat, de adok 3 hónapot első körben magamnak.Nélküle !

2020. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!