Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyenkor olyan mintha nem is...

Ilyenkor olyan mintha nem is ettem volna?

Figyelt kérdés
Ettem ma 1500 kcalt és mozogtem 300 kcalt. De most nagyon megkívántam egy kis kakaót, ha megiszom (200kcal) és lemozgok most még ugyanennyit akkor olyan mintha meg sem ettem volna?

2019. júl. 31. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Makrókkal foglalkozz inkább ne a kalóriákkal.

Akár napi 4-5 ezer kalóriával is lehet szálkásítani.

2019. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Amúgy a kalóriák makrókból származnak...ha jó a kalóriabeviteled,jók a makróid is,és fordítva.
2019. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem számolok se makrót, se kalóriát, a férjem mégis felkiáltott reggel, hogy de vékony vagyok.

Még arra sem figyelek, hogy mit eszek. Tegnap pl fagyiztam is.

Csak azt tartom szem előtt, hogy miből mekkora adagot eszek.

Napi 2 fő étkezés és ált. valami nasi (fagyi, köles golyó, yoghurt, puding stb.).

Este olyan 6-7 körül meg szoktam ejteni a vacsit és sose reggelizek.

A makrók meg ilyenek, a fittnes ipar találmánya, hogy a fogyás és az testsúly megtartása minél bonyolultabb legyen :) ha mindenki tudná, hogy milyen egyszerű, nem tudott volna egy komplett iparág kialakulni.

2019. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha màr elfogyasztottad akkor mindegy. Felszívódott, hatàssal lesz a testedre. Gondolok itt vércukor és inzulinszint emelkedésre ha cukorral, tejjel készült. De mozgàssal kompenzàlható:).

Az elsőnek amúgy igaza van.

És nem, puszta kalóriàk szàmolgatàsàval a makrók nem feltétlen lesznek jók:) Attól függ kiről van szó. Lehet fogyni szénhidràt alapú étrenden alapvetően, de nem feltétlenül. Bizonyos esetekben bizony a makrók arànyainak vàltoztatàsàra szükség van. Tetszik nem tetszik, sajna ez van.

2019. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


3-as jó nagy hülyeséget mondott. A makrók nem hülyeség, mondjuk ha van 8 heted egy versenyre és szükség van a top formádra akkor nem fog beleférni 2 naponta csoki.

Ugyan ezt részben át lehet vinni a hétköznapokba, úgy hívják egészséges étkezés...

2019. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha hetek múlva se megy a fogyás/szálkásítás, akkor nem tudod min változtass, mert össze vissza eszel.
2019. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A hármas tényleg jó nagy hülyeséget írt.

A “mindent lehet enni csak mértékkel” gondolkodást jellemzően azok követik, akik számára az egész diatetika, élelmiszer-tudomány és biokémia túl bonyolult, lusták bárminek is utánaolvasni, így kijelentik hogy ez az egész nem fontos, bármit lehet enni csak mértékkel.

Képzelem mi lenne, ha elmennék egy személyi edzőhöz, hogy állítson össze nekem egy edzéstervet, és csak annyit mondana rá, hogy minden konditermi gépet használj, de csak mértékkel!

2019. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!