Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik 100kiló felett vannak ti...

Akik 100kiló felett vannak ti mennyi kalóriával fogytok?

Figyelt kérdés
Jelenkeg 1800kcalon vagyok de fêlek túl sok.
2019. aug. 6. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
8%

Szia! Szerintem NE a kaloriat szamold inkabb probald ki az Intermittent Fasting-ot. Ennel jobb dietat en nem ismerek pedig mar milliot kiprobaltam...

Nagyon sokat lehet vele fogyni az a lenyeg, hogy csak ugyan abban az idoben szabad enni.

En 23/1 et csinalom 5 napig. Az azt jelenti,hogy 23 orat bojtolsz es 1 orat eszel csak egyszer. En delutam 3 orakkor hetfotol pentekig, majd szombat -vasarnap 20/ 4 amikor 2x eszek egy nap delutan 2 kor es 4 kor.

Fontos hogy 13-tol maximum 17 oraig egyel! Amikor a bojt idoszak van csak vizet ihatsz. En nem eszem cukrosat es amiben liszt vagy margarin sima olaj van . Feldolgozott elelniszereket is kerulom... mar amennyira lehet.

Az a jo benne mivel delutan eszem igy nem vagyok ehes egesz nap...

Az elso heten lefogytam vele 6.6 kg ot.

Egy probat meger hidd el.

2019. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, előszőr délelőtt ettem majd utána egész másnap reggelig nem. Amivel az volt a baj, hogy utána éjszaka nem birtam aludni annyira tele voltam energiával.

Aztán javasolták délután legyen az étkezési ablakom így átettem oda viszont ez meg azért nem volt jó mert nem volt székletem. Nekem reggel muszáj ennem különben nincs székletem egész nap.

2019. aug. 6. 20:54
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem csak a kcal a fontos, hanem pl a zsír szénhidrát fehérje aránya is.

Talán próbáld ki a kaloriabazis alkalmazást ( telefonra letöltheto, de gépen is lehet használni) Ott állíthatsz be célt, meg segít számolni is, illetve vannak siker történetek amikben írnak ki hogy érte el a célját.

2019. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a makrókat is figyelem
2019. aug. 6. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első! Jó nagy marhaságot csinálsz csak hogy tudd. Eleve több mint 6 kg-ot egészeégesen nem lehet fogyni, kivéve extrém túlsúlynàl. Szóval te ne tanácsolj semmit hiszen te is roppant sza*ul, egészségtelenül csinálod.
2019. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Első, te nem fogyhattál egy hét alatt 6,6 kilót vagyis naponta egyet, mert 1 kg zsír elégetéséhez 9000 kcalóriát kell elhasználni, ami fizikailag lehetetlen, kivéve, ha a fiúk a bányában dolgoznak. Ami lement, az víz, de az se ennyi. Mérési hiba.
2019. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem kalóriàt nézem hanem tàpanyagokat ( alapvetően szénhidràtszegény, zsírban és fehérjében gazdag étrendet tartok). De mikor az elején összeraktam a diétàm a tàpanyagok alapjàn, kalóriàkat is kiírta az oldal amit hasznàltam.

Így tudom, hogy 2000-2500 között van. -21 kg eddig) 5 hónap alatt.

2019. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad ehezni, ugy hogy folyamatosan tartani kell a gyors anyagcserét.... igy 3 orankent kell enni és legyen elegendő napi beviteled.

Ha megvan a napi beviteled, akkor lesz valamennyi energiád is az edzeshez...

Edzessel sokkal konnyebben fogysz!


Nem megy egyik pillanatrol a masikra, ki kell tapasztalnod...

2019. aug. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 2000 körül
2019. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
20%
Szia, én 104 kg-ról indultam, 1300 kcal-t állítottam be egy napra, eddig 10 kg-t fogytam 2,5 hónap alatt. Van, hogy néha becsúszik egy erősebb nap, akkor korrigálok a következőn, mozogni egyelőre nem kezdtem el, csak többet sétálok, de lassan muszáj lesz a mozgást is beiktatni. Még sok kg van hátra.
2019. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!