Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék fogyni még nyár...

Hogyan tudnék fogyni még nyár végéig kb 2 kilót?

Figyelt kérdés
156 cm vagyok és jelenleg 43 kg. Még mindig nem vagyok megelégedve ezzel, pedig már fél éve fogyozom és azóta fogytam is. Hogyan lehetne leadni még nagyjából 2 kilót a suli kezdés előtt? Egyelőre úgy látom még mindig picit kövér vagyok.

2019. aug. 9. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem kell fogynod, biztosan nem vagy kicsit sem kövér.


Sportolsz valamit? Ha nem, akkor szerintem kezdj el heti 3x edzeni, iratkozz be valami egyesületbe, csoportos órára, ami tetszik, vagy járj el futni valamelyik barátnőddel. Egy idő után biztosan látni fogsz így is változást a további fogyás nélkül is.

2019. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Kérjük, hogy aki BMI szerint normál súlyú, az fogyás ügyben orvoshoz forduljon, ne itt érdeklődjön. 41 kg-val biztosan nem jó a súlyod, sőt komoly anyagcserezavarokat kockáztatsz. Minimum 5 kg-ot fel kéne szedned.
2019. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!