Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Nagyon elrontottam a dietamat ha 2 napig peksutit vacsoraztam? Hany nap alatt tudom ezt leadni?

aug. 12. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Egyáltalán nem rontottad el, hiszen a kalóriaszámlálás alkategóriában nyilván számolod a kalóriát, és nem lépted túl a kijelölt értéket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 12. 18:18 Privát üzenet
Ha meg netán túl is lépted maximum leáll a fogyás 1-2 napra, de ne foglalkozz vele, csinálj mindent ugyanúgy ahogy a péksütik előtt, nem kell kevesebbet enni emiatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 12. 19:59 Privát üzenet

Nyugodtan lehet péksütit enni, ha benne van a keretben.

Azért nem ajánlják, mert sokan hamar éhesek lesznek utána, és napi 5-6 étkezésbe nem fér bele.

Elveszi a kalóriakeret nagy részét és már nem fér bele az egészséges zöldség, fehérje stb a napba.

Én 2x-3x eszek, így több kalóriát ehetek meg egy étkezés alatt, így belefér még a fagyi, süti is.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 13. 09:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezzel most nagyon elrontottam? Ettol elhizhatok?
Ezzel most nagyon elrontottam?
Ket hete fogyokurazom es most nem tudom, elrontottam?
Nagyon elrontottam? Egy ilyen nap után mennyi idő múlva számítsak megint fogyásra?
Elrontottam a fogyókúrát?
Hogy hozzam helyre amit elrontottam? Vagy nem híztam?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!