Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a hét minden napján 40-60...

Ha a hét minden napján 40-60 percet sétálok gyors tempóban, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Szükséges infók:

-16o cm vagyok

-55.8 kg

-naponta kb 1300 kcalt eszek,de van mikor nem tudom teljesíteni,vagy picit(50 kcal kb) többet eszek

-édességeket pedig max 3x egy héten,de akkor is csak valami picit(pl. Fagyi,fekete csoki,kinder riegel,mert az van itthon sajna:"D)

Hozzátenném,hogy zsírból szeretnék fogyni,és esetleg tudnátok linkelni HASZNOS oldalakat,ahol a napi kalória égetésemet és a testem zsírtartalmát tudnám kiszámolni?

Előre is köszönöm,és bátrán lehet kérdezni is



2019. aug. 14. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az kevés.
2019. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%
Ilyen kis súlyhoz tényleg kevés. Minél kevesebb rajtad a felesleg, annál nehezebb leadni. Tartani már nem vészes, de leadni nehéz. Abban az időszakban míg le akarod adni, csinálj valami erősebb kardió mozgást, és ne csak az édességre figyelj hanem arra is mit eszel. Olajban sült dolgok, zsíros kaják kizárva, minél több zöldség, gyümölcs és teljes kiőrlésű gabonák. Valószínűleg ha rágyúrsz erre a pár hétre, viszonylag gyorsan le fogod tudni adni, de a séta kevés. A futás az már inkább jó lenne.
2019. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha az az 1300 kcal tényleg 1300, akkor fogyni fogsz.
2019. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zsíros kajákat kerülöm,sok proteint eszek(hal,csirke stb),szénhidrátot,zsírt minél kevesebbet,ma voltam futni egy perces intervallumokba(1 perc séta és perc futás),napi 10000 lépés megvan,2 liter víz is megvan,nem iszok csak vizet,nagyon ritkán kis alkoholt(legutóbb kókuszos likőrt ittam) de mindig megnézem hogy belefér e a napi kalóriaadagba.
2019. aug. 17. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!