Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lányok akik nem esztek 100gram...

Lányok akik nem esztek 100grammnál több cht ti nektek befolyásolja ez a menstruációtokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem befolyásolja. Én nem direkt eszem 100g alatt, csak egyszerűen nem kívánom a szénhidrátot.
2019. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, végre megjön.

Igaz, ha azt akarom, hogy óramû pontossággú legyen, akkor ennél is kevesebbet, 20 grammot szabad csak ennem.

2019. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én többnyire 80-85 gramm cht eszem, heti egyszer 95 , az a maximum. A vérzésemet nem ez befolyàsolja. Több betegségem is van, IR, PCOS, PM am, egyéb hormonzavarok is. Emiatt nem rendszeres a dolog. 2-4 hónap kimaradàs is szokott lenni. Pont azért vàltottam életmódot, hogy idővel javuljon a helyzet. Előtte 160 cht ettem orvos javaslatàra, csak azzal semmit nem csökkent a súlyom. 100 ch alatt màr hàlistennek a fogyàs is megy:)
2019. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre változást.
2019. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyire lehetseges, kerulom a ch-t, kizarolag alacsony ch-ju es gi-ju zoldseget eszek, rengeteget. Gyumit ritkan. Nagyon pontosan megjon.
2019. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!