Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagy baj ha sok gyümölcsöt...

Nagy baj ha sok gyümölcsöt ettem? (Lent)

Figyelt kérdés
Mai nap elég jól tartottam az étrendem, egészen idáig. Reggelre(tízórai) ettem fincsi zabkását, rá 3 órára light mozzarellát uborkával és két szelet pufi rizs(12g )avokadókrémmel (ez mondhatni ebédnek). Eltelt 3 óra és anyu hazajött hozott dinnyét és szilvát. Na itt a baj , kedvencem a gyümölcs, így eléggé sokat megettem dinnyéből min. 1 kg -ot és jó par darab szilvát ... Most tele van nagyon a hasam és 1 óra múlva megyek futni( kb 4 km) de ma már nem eszek semmit szerintem, mert most irtó tele van a hasam .:( Nagy baj hogy így teleettem magam gyümölcsből ?
2019. aug. 28. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát még egy kiló dinnye mellett is éhezésnek tűnik számomra ez az "étrend". 1000 kalória körül lehet az meg kevés.
2019. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Estére tonhalat ettem volna répával, de a gyümölcs bezavart (nem tudok betelni vele , édesség helyett is nekem ez a legjobb) , így ma már a hal kimarad . Amúgy normálisan eszem , ma ilyenre sikerült, de általaba mindig magvan a min. 1200 .
2019. aug. 28. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem sok... viszont rengeteg szénhidrát. Nem biztos, hogy ki kéne hagyni a halat.
2019. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig két hónap alatt fogytam kb 5-6 kilót, és minden nap edzettem + futtam
2019. aug. 28. 17:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 160 gramm Ch eddig... Általaba a fehérje megvan kb. 100 gramm :) Ma nem lesz annyi, most 1 nap nem oszt nem szoroz szerintem
2019. aug. 28. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Na megyek is hamar lefutom azt a gyümit , így nem lesz az az érzés hogy sokat ettem és nem mozogtam le .:)
2019. aug. 28. 17:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A dinnyèból èn is megeszem vagy 1 kilót, kevès benne a kalória ès ha megnèzed megennèl 3 banántot abba több a szènhidrát mint egy kiló dinnyèbe...

A dinnye az jó rèszt csak víz.

Holnap èn is fogok dinnyèt enni. Èn így is fogyok szèpen hogy a dinnyèt nem iltatom ki.

2019. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem fog bezavarni. A gyümölcs, attól még, hogy tartalmaz cukrot tele van vízzel, és ásvànyi anyagokkal, jót tesz. Nyugodtan egyèl tonhalat répával még ma, tökéletes lesz a mai nap úgy is. Eddig ez nem volt sok, sőt túl kevés. Pláne, ha még futsz is, jó lenne, ha ennél még valamit. Amúgy ügyes vagy, hogy ennyire odafigyelsz, pèldamutató, csak ne ess túlzásba se.
2019. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha ch diétát tartasz, akkor a gyümivel tényleg óvatosan, de a puffasztott hülyeséget meg felejtsd el, ebédre főleg. Szerintem csak azért nem hipoztál be, mert ott volt a gyümi. Marha átgondolatlan ez az étrend így. Kell enni lassút is, főleg főétkezésre. Lehet, hogy te működsz, de ilyen evés mellett a szervezeted éhezik.
2019. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
vitaminok, sők fontosak egy ilyen elcseszett menü mellett:) egyél finomakat:) a dinnye finom.
2019. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!