Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy adag krumplipure (krumpli+...

Egy adag krumplipure (krumpli+tej) hany kaloria lehet? Bovebb lent

Figyelt kérdés

persze tudom hogy mindenkinek mas egy adag, szamit hogy mennyi krumpli mennyi tej de en csak korulbeluli erteket szeretnek

es nemtudom sok recept vajjal irja de mi sose teszunk bele vajat , csak a krumpli es utana tej abbol se veszesen sok...

kb mennyi lehet egy adagba?



2019. szept. 6. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a krumplipüré 1 rész főtt krumpli, ugyanannyi vaj és feleannyi tej.

Ha csak tej, akkor is a recept alapján számold ki, ami tejjel írja.

2019. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi kcal? Fogalmam nincs. De arról igen, h sok vajtol igazán fincsi a püré,az tuti.
2019. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
100 gramm kb 120 kcal
2019. szept. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vaj nelkul is nagyon finom:) mi sose teszunk bele
2019. szept. 7. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki hogy csinàlja, attól függ, miből mennyit tesz bele. Én krumpli+ vaj+, tejszínnel csinàlom és fűszerekkel. ( De én kalóriàt sosem veszem figyelembe így nem emlékszem).

Kalóriabàzisban biztos több recept van fent szokvànyos formàban is, nézd meg , vagy hozzàvalók szerint egyenként kell kiszàmolni.

2019. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!