Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 700 kalóriával fogom...

Napi 700 kalóriával fogom tudni tartani a 160cm-vel 46 kgmat?

Figyelt kérdés
Eddig túl sportoltam magam, futottam minden nap és napi 500 kalóriát ettem, de ebbe már kezdek belefáradni és érzem hogy többet kéne ennem. Gyors tempóban diétáztam, ez a túlhajszolás csak átmeneti volt mert jól akarok kinézni a szalagavatómon. Nem vagyok beteg mielőtt bárki is félreértené, nem szeretnék tovább fogyni se, csak tartani a súlyomat. Szerintetek mennyi kalóriára lenne szükségem naponta kb?
2019. szept. 10. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól akarsz kinézni miért aszaltad magad ropira? Az minden csak nem esztétikus.
2019. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem eszel cukrosat és se kenyeret, se tésztát, krumplit, /csak kevés szénhidrátot/ se tejet, tejterméket, hanem csak tojást, húst, zöldséget, gyümölcsöt és olajos magokat, akkor 1600 kalóriát is simán bevihetsz, nem fogsz hízni és éhezned sem kell.
2019. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Egyél normálisan kezdésnek. Napi 1200 kalóriát egyél meg azért. Végy magadhoz gyümölcsöt, zöldséget, zöld féléket, magvakat, figyelj oda viszel-e be elegendő fehérjét. Érdemes odafigyelni mit juttatsz a szervezetedbe, mert szemétből táplálkozni nem jó. Nem hiszem, hogy maradt rajtad túl sok izom, ha csak 500 kalórián éltél. Kezdj el súlyzózni, hogy szép alakod legyen.
2019. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Óriási tévedésben vagy, kislány, óriási tévedésben!

Először is a 46 kiló a 160-ra nem csinos, hanem sovány! Vagy nem fogsz jól kinézni, hanem kifejezetten sajnálni fognak!

Másodszor is a 700 kalória kórházi fogyás életveszélyesen elhízott, tehát olyan 300 kilós pácienseknek, állandó orvosi ellenőrzéssel! És ha te ezt fogod csinálni, akkor nemhogy jól nem fogsz kinézni a szalagavatón, hanem egyáltalán ott se leszel, mert épp egy infúzió fog kilógni a vénádból a kórházban a szalagavató napján, mert bevisz a mentő az utcán vagy az iskolában történő összeesés miatt.

2019. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Feleségem, mikor megismertem 164 centi volt és 48 kiló, vékony volt, de nem sovány. A 160-46 sincs ettől messze, de valószínűleg lehetne rajta javítani.


Mégpedig 1-2-3 kiló izommal.


Ehhez viszont enni kell, és mozogni. Ha eddig is mozogtál, akkor ezzel nem lesz gond, fogj egy fél, vagy 1 kilós súlyzót és kezd el azzal néhány egyszerű gyakorlatot. Szebb lesz tőle a mozgásod, a tartásod, a felkarod, a vádlid (mondjuk ez a szalagavatós báli ruhából pont nem látszik ki).


És akkor megehetsz 1200-1500 kcal-t is, nem fogsz tőle meghízni, nem érzed magad leharcolva (tanév végén érettségizni fogsz, nem baj, ha fog az agyad is, az meg koplalva nem megy), szebb lesz a bőröd, a hajad, a körmöd is.


500 kcal-ba nem lehet belezsúfolni minden tápanyagot, amire szükséged van, 700-ba se nagyon.


Kicsit több kaja, célzottan izmot építő mozgás, és ezzel fogsz igazán formába jönni.

2019. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vékonyság nem egyenlő azzal, hogy jól nézel ki. Lehet hogy a kiválasztott ruha pont azért nem fog jól állni, mert túl vékony vagy.

Inkább sportolj, edz. Az formásít is, nem csak leépít, mert így csak leépülni fogsz.

2019. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz. Beteg vagy. 700 kalória??? Te jó ég!
2019. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

500 kalória meg sok mozgàs... Jó nagy hülyeség ez így, de majd megtanulod a sajàt kàrodon.

-Fogyàshoz nem koplalni kell.

-Jó alak eléréséhez nem kell csontvàzra fogyni.

-Tovàbbà egészségkàrosító amit csinàlsz.

Teljesen fel fog borulni a természetes anyagcseréd, hormonhàztartàsod, aztàn csak pislogsz ha csomókban hullik ki a hajad, meg nem lesz vérzésed stb.

A tested jelzi ha energiàra van szüksége. Egyébként Kerülni kell a finomított szénhidràtokat, fehérlisztes cukros cuccokat. Ha amúgy nincs semmi tàrsbetegséged, normàlis kajàkat kell enni és mozogni mellé. Ennyi.

2019. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!