Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha pl. egy valakinek napi...

Ha pl. egy valakinek napi 2000 kalória kell a súlytartáshoz, de rendszertelenül eszik egyik nap 3-4000 kalória, utána mondjuk csak 1000 vagy 1500 s ezt így csinálja akkor hogy lesz?

Figyelt kérdés
Se hízni se fogyni nem fog ? Egyszer kalóriatöbblet egyszer meg nem akkor ?
2019. szept. 10. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Bámulatosak ezek a kérdések...


Mit nem lehet azon érteni, hogy kalória az energiamennyiség. Ha többet eszel mint amennyit elégetsz akkor hízol, ha kevesebbet akkor fogysz.

2019. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ? 😂
2019. szept. 10. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

#1, “csodálatos” oktatási rendszerünk további leamortizálásának eredménye.

Több, mint 20 éve jártam tanárira, de már akkoriban se akart senki tényleg tanár lenni a csoportból, csak máshová nem vettek fel minket...azért gondolom, egy páran a pályán maradtak.

+ a motiválatlan, alulfizetett, nem megbecsült tanárokhoz jönnek az egyre szarabb, kritikán aluki tankönyvek, a pocsékabbnál pocsékabb tantervek és hogy a facebook neveli a kölyköket.

Aztán az az eredmény, hogy fæszságokat kérdeznek, mert a Google használata sem megy, mivel ahhoz tudni kellene jól kérdezni.

2019. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

“De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ?”


Nem érted, amúgy meg ismerkedj meg az átlag fogalmával!

2019. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

"De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ? 😂"


A smiley csak kidomborítja az ostobaságodat a kérdésed után.

2019. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát úgy van, ahogy gondoltam... Neharagudj az ostoba kérdésért, mindent nem tudhatok. Most inkább smiley-t sem írok míg megjutalmazol valami újabb jelzővel
2019. szept. 10. 20:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Haha el se merem mondani, hogy biológia-kémia osztályba járok 😂😂
2019. szept. 10. 20:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy is ez az oldal jól áll a hülye kérdésekkel, gondoltam egyet én is felteszek, kipróbálom milyen ostobának lenni :)
2019. szept. 10. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszünk a kalóriaelméletben, akkor a heti átlagot érdemes nézni, így kiderül, hogy jó lesz-e súlytartáshoz.

Egyébként pedig sok más tényezőn is múlik. Nem mindegy, milyen makrók, milyen ételek, milyen egyéni adottságok, mennyi mozgás, milyen életmód.

2019. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

“Haha el se merem mondani, hogy biológia-kémia osztályba járok 😂😂”


És mit csinálsz a tanórák helyett?

2019. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!