Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Ha pl. egy valakinek napi 2000 kalória kell a súlytartáshoz, de rendszertelenül eszik egyik nap 3-4000 kalória, utána mondjuk csak 1000 vagy 1500 s ezt így csinálja akkor hogy lesz?

Se hízni se fogyni nem fog ? Egyszer kalóriatöbblet egyszer meg nem akkor ?

szept. 10. 19:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Bámulatosak ezek a kérdések...

Mit nem lehet azon érteni, hogy kalória az energiamennyiség. Ha többet eszel mint amennyit elégetsz akkor hízol, ha kevesebbet akkor fogysz.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont szept. 10. 19:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ? 😂

# 2/12Időpont szept. 10. 19:44 Privát üzenet

#1, “csodálatos” oktatási rendszerünk további leamortizálásának eredménye.

Több, mint 20 éve jártam tanárira, de már akkoriban se akart senki tényleg tanár lenni a csoportból, csak máshová nem vettek fel minket...azért gondolom, egy páran a pályán maradtak.

+ a motiválatlan, alulfizetett, nem megbecsült tanárokhoz jönnek az egyre szarabb, kritikán aluki tankönyvek, a pocsékabbnál pocsékabb tantervek és hogy a facebook neveli a kölyköket.

Aztán az az eredmény, hogy fæszságokat kérdeznek, mert a Google használata sem megy, mivel ahhoz tudni kellene jól kérdezni.

A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont szept. 10. 19:51 Privát üzenet

“De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ?”

Nem érted, amúgy meg ismerkedj meg az átlag fogalmával!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont szept. 10. 19:53 Privát üzenet

"De én azt értem. De napi szinten változik egyik nap rengeteg (tehát hizna) másnap nagyon kicsi (tehát fogyna ) s ezt így csinálja végül se nem hízik se nem fogy ? 😂"

A smiley csak kidomborítja az ostobaságodat a kérdésed után.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont szept. 10. 19:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, tehát úgy van, ahogy gondoltam... Neharagudj az ostoba kérdésért, mindent nem tudhatok. Most inkább smiley-t sem írok míg megjutalmazol valami újabb jelzővel

# 6/12Időpont szept. 10. 20:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Haha el se merem mondani, hogy biológia-kémia osztályba járok 😂😂

# 7/12Időpont szept. 10. 20:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy is ez az oldal jól áll a hülye kérdésekkel, gondoltam egyet én is felteszek, kipróbálom milyen ostobának lenni :)

# 8/12Időpont szept. 10. 20:30 Privát üzenet

Ha hiszünk a kalóriaelméletben, akkor a heti átlagot érdemes nézni, így kiderül, hogy jó lesz-e súlytartáshoz.

Egyébként pedig sok más tényezőn is múlik. Nem mindegy, milyen makrók, milyen ételek, milyen egyéni adottságok, mennyi mozgás, milyen életmód.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont szept. 11. 09:04 Privát üzenet

“Haha el se merem mondani, hogy biológia-kémia osztályba járok 😂😂”

És mit csinálsz a tanórák helyett?

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont szept. 11. 09:19 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1400kaloriat viszek be, kb 400-at elegetek edzessel, es 200at viszek be utana feherjeporral. Ez jgy jo lenne? Nem keves kaloria?
Ha többet eszek mint kellene, de utána elmegyek futni akkor nem lesz gond?
15 óráig nem eszek, csak utána, annak lehet valami következménye?
A lenyelt étel 80%-át 10 percen belül valóban felszívja a emésztőrendszer, vagy ez teljes mítosz? Tehát ha felhányják utána szinte rögtön, az nem sokat von le az étel kalóriamennyiségéből?
Hamarosan elérem a kívánt alakot, utána hogyan tovább?
Mi történik ha megettem délutánra az az napi 1300 kalóriámat mert rosszul osztottam be és éhes vagyok utána és nem eszek többet aznap akkor is raktározni kezd a szervezetem mert éhes vagyok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!