Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szinte egész életemben küzdött...

Szinte egész életemben küzdöttem a súlyommal, min kéne még változtatni ahhoz, hogy ne történjen meg többet ez?

Figyelt kérdés

Az egész még hetedikes koromban kezdődött, anyukám külföldre költözött, apummal maradtam. Teljes depresszióba estem és evéssel "boldogítottam" magam, ráadásul bentlakásos suliba kerültem. Akkor felszedtem 40 kilót kb 3 ev alatt. 18 eves koromban eleg rossz társaságba kerültem. Minden létező cuccot magamba toltam, akkor lefogytam 58 kilóra olyan 1, másfél év alatt. Eltűnt az evési kényszer. Amint felhagytam ezzel az élettel alig 2 év alatt újra felszedtem tetemes mennyiségű felesleget. Pedig ugyanúgy ettem mint azelőtt se többet se kevesebbet. 94 kiló lettem. Fel eve próbálok egészségesen élni. Nincs gyorskaja, csak vizet iszom, sok zöldség gyümölcs. Minden húst sütőben zsír nélkül készítek el. Napi 1200 kalóriát viszek be. Heti kétszer 2 órát táncolok (társas tánc) napi 1 órát sétálok a kutyával. Amikor az időm engedi eliptikus tréneren edzek 1 órát. Eddig lefogytam 87 kilóra. Mit tanácsoltok még, hogy többet sikeres legyen a fogyás és ne térjen visza a jojó effektus?

25 eves lány 165 cm


2019. szept. 11. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd túlzásba az edzést mert abba fogsz belerokkanni és bizony akkor megint felszökhetnek rád a pluszok. A lényeg hogy ezt amit csinálsz csináld tovább, ha csak kevés megy le ne keseregj. Javaslom hogy cm-ben is mérd magad mert lehet hogy izmosodsz is mellette ami plusz súllyal jár, de cm-ben nem változol semmit és ez megzavarhat.

Egyenlőre tartsd ezt meg, figyelj az étkezésedre, meg a mozgásra és ennyi. ha nem fogsz le 1 kilót sem 1 hét alatt ne keseregj ezen, mert ez is normális. Csak a lassú fogyással lesz hatékonyabb az eredmény. A jojózás régebben amit írtál az is annak tudható be hogy viszonylag hirtelen fogytál le aztán életmód váltás és nagyon gyorsan vissza is szedted. Az sem volt tartós fogyás. Most csak szép fokozatosan figyelj oda magadra és ennyi. Hidd el ha türelmes vagy akkor 1 év múlva ilyenkor már 70 kiló alatt leszel akár 60 kiló közelében. Sokkal jobb lesz az.

Ha ennél is többet sportolsz attól kikészülhetsz mert annyi vitamint, tápanyagot nem viszel be hogy bírja a szervezeted és lebetegedhetsz könnyen

2019. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

” sok gyumölcs ” irod , semmiböl se szabad sokat , a gyumölcs sok cukrot tartalmaz , föleg a gyumölcslevek mert azokban semmi rost csak a szenhidrat , es mivel csak lé , sok kalóriát megiszol anélkul hogy éreznéd hogy jóllaktál , mint pl ha megeszel egy almát rostosan, jóllaksz

Ezért napközben edd a gyumölcsöt , es ne este .

Az inzulinszinted ne ugorjon nagyokat es tarts idöszakos böjtöt pl félnaposat

2019. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!