Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg 6 kg-t híztam egy...

Tényleg 6 kg-t híztam egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Augusztus elején a minimum egészséges testsúly alatt voltam néhány kg-mal. Augusztusban elég sokat utazgattam, nem nagyon figyeltem oda, így napi 2000-2500 kalóriát ettem kb. Két hete jöttem haza, azóta diétázom (1000-1200 kcal naponta), de csak ma mertem mérlegre állni. Azt vettem észre, hogy 6 (!!) kg-mal többet mutat a mérleg, mint augusztus elején. Egyrészt szerintem nem nézek ki annyinak, amennyit mutat (voltam már annyi, és sokkal kisebb rés volt a combjaim között pl), másrészt nem akarom elhinni, hogy ilyen sokat híztam volna... Lehetséges lenne?

2019. szept. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
az oszt igen
2019. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges drágám? :'D

De ne aggódj, térj vissza a diétádra, de ne 1000 kalóriákkal, mert az irdatlan kevés

2019. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Azért meglepő, mert egy normális ember nem hízik ilyen gyorsan... A velem egykorú lányok nagy része mindig ennyit eszik kb, akkor nem kéne mindenkinek túlsúlyosnak lenni már? Régen, mielőtt először fogyózni kezdtem, egy év alatt nem híztam ennyit...
2019. szept. 21. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De igenis tud egy "normális ember" hízni ennyit ha azelőtt 1000 kalóriákkal vészekte át a napokat:)

És nekik a genetikájuk olyan, hogy a megevett étel nagyobb részét energiává alakítják át és nem rakódnak le a zsírban.

2019. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ezt nem értem pont, hogy előtte én is nagyon minimálisan híztam csak
2019. szept. 21. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hány kiló és milyen magas?


Ha sovány voltál, akkor ne is akarj visszafogyni.

2019. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 53 kg és 170 cm.
2019. szept. 22. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!