Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit kene ennem ahhoz hogy...

Mennyit kene ennem ahhoz hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 eves vagyok lany, 155cm es kb 60-62kg. Magassagombol es genetikambol adodoan sosem voltam az a 40kilos nadszal kislany ahogy senki sem a csaladban de mostanaban elkezdett zavarni ez a plusz 10 kilo rajtam. Foleg tokara es combra hizok mas testreszemmel nemis nagyon van bajom. Azt is hozzatennem meg h sportolni szeretek, neha szoktam is azzal nincsen baj. Nem is eszek sokat, sot sokszor van hogy egesz nap szinte egyszet eszek mert nemvagyok ehes egyaltalan. Szerintetek hogy tudnek lefogyni egy 10kgt hatasosan? Hany kaloriat kene bevinnem egy nap stb?

2019. szept. 21. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
(Viszonylag jol oszlik el rajtam hala istennek ezt kihagytam csak tudjatok az a tipikus kis husi testalkatom van)
2019. szept. 21. 11:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1400-1500 kcal bevitelt jó lenne ha tartanál. Mellette sportolj többet, igyál sok vízet, hagyd el az üdítőket, nassolást. A szénhidrátokat csökkentsd, egyél több zöldséget, gyümölcsöt.

16 évesen nem kell szigorú diétát követned, mert a tanulás rovására mehet!

2019. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2- nek igaza van! Én még annyit tennék hozzá, hogy próbálj minden nap ugyanannyit és ugyanannyiszor enni, de lehetőleg ne csak egyszer egy nap!... meg nyilván egészségesen :)

Mellőzd a cukros udítőket, fehér lisztes cuccokat, édességet, chipset

De ehetsz sok húst, zöldséget, gyümölcsöt, valami gabonát, ami lehetőleg nem fehér rizs pl bulgur, quinoa, köles stb..., zsírszegény túrót, joghurtot, tojást, zabkását, abonettet/ pufirizst...

Amit még simán beilleszthetsz, csak ne erre alapozz: teljeskiőrlésű pékáruk, olajos magvak, magas kakaótartalmú étcsoki, sajt


De ha félrakajálsz az is oké, mert megkívántad, csak mértékkel, és persze sport!

2019. nov. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!