Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan lehet normális mennyisé...

Hogyan lehet normális mennyiségű (100 g) fehérjét bevinni naponta?

Figyelt kérdés

Eszek tojást, túrót, stb, de úgy is csak a napi 50 g van még, nagy nehezen. Nem akarok izomból fogyni akkor emellé egyek fehérjeport?


173 cm, 75 kg, 22 lány


2019. okt. 6. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Hús?
2019. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Minek akarnál 100 g fehérjét bevinni egy nap? Egy egy testépítönek való mennyiség (nekik sem egészséges), neked az 50-60 g böven elég!
2019. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hal, bab
2019. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát 75 gramm minimum kellene neked. Én csak ajánlani tudom a tejsavófehérjét, mert sokat izmosodtam tőle. Nekem meg legalább 90 grammot kell naponta, amit átlagos étkezéssel nem tudtam biztosítani. De ha keményen sportolsz 2 gramm kellene testsúly kilógrammonként. Annyit meg pláne nagyon nehéz biztosítani a szervezetednek.
2019. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A hüvelyesek jó fehérje források. Levesnek, főzeléknek, salátának. Ráadásul laktatóak is.
2019. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm, majd akkor rajta leszek a hüvelyeseken is. A húst különben annyira nem szeretem. A tofuval szemezek még.


Fehérjeporból milyen típust, márkát, stb ajánlotok?

2019. okt. 7. 07:31
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ti mi a rákról beszéltek?

Én cukorbeteg diétán vagyok, arra kell figyelnem hogy napi max 80 gramm fehérjét egyek és nagyon nehéz betartani.


Pl 100 gramm csirkemájban 25 gramm fehérje van. Kisütve kemény 6 falat.

100 gramm mandulavaj szintén 25 gramm fehérje, az 3 evõkanál.

Fele màr még is van reggelire.


Még kell tanulni értelmezni a kis táblázatot amin fel van tüntetve a tápérték és aszerint összeállítani az étrendet. Ennyi a titok.

2019. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
ez nem az a mennyiségű fehérje, amit jobban odafigyelve ne tudnál bevinni rendes ételből. mindig az étel legyen az első helyen, nincs szükséged porokra.
2019. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 120 g körül eszem fehérjét, nekem kell ennyi. Húsokkal, hallal, tojàssal, sajttal, olajos magvakkal viszem be, és szoktam enni hüvelyeseket is, de nem túl gyakran. Felesleges a por, normàlis, tàplàló kajàkat kellene enni.
2019. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vesebeteg akarsz lenni vagy rákos? Nem kell se a hus se a feherje por sem. Mozogj es olvasd ela Feherjemitosz cimu konyvet ;)
2019. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!