Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alacsony kalória tartalmú...

Alacsony kalória tartalmú élelmiszerek, amik telítenek, de a megfizethető (olcsó/occsó') kategóriában vannak?

Figyelt kérdés
Napi 1150 kcalt vihetek be, hogy heti fél kilóval fogyjak.

2019. okt. 15. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Elöször is olyan szó, hogy "occsó" nincs!

Másodszor a napi 1150 kcal borzasztó kevés, ez gyakorlatilag koplalás, ezzel csak tönkreteszed magad!

Ha a heti fél kg fogyáshoz ennyire kevés kell valamilyen oldal szerint, akkor erösen kétséges, hogy van-e egyáltalán túlsúlyod!


De ha kevés kalóriát akarsz fogyasztani aránylag olcsón és laktató ételekkel, akkor a szezonális zöldségféléket javaslom.

2019. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Káposzta, sárgarépa, cékla, zöldbab,alma+búzakorpa vagy más nagy vízfelvevő képességű mag, kefir/joghurt/sovány túró valamilyen maggal keverve gyümölccsel és édesítőszerrel
2019. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyesek, főleg a bab, de a lencse, borsó, zöldbab, sárgaborsó se rossz. Olcsók, viszonylag magas a fehérjetartalmuk, és a legtöbbnek a rosttartalma is magas.
2019. okt. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jókor kérdezed! Sütőtök szezon van.

[link]

2019. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első! Ne oktass ki. Előre írtam az "occsó" szót, mert több helyütt láttam, hogy ezzel szórakoznak.

Te vagy az orvosom, hogy tudod, mennyi kalória kell? Nem hinném. Szép napot... A többieknek köszönöm, hasznosra van értékelve.

2019. okt. 15. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Joghurt zabpehellyel,alma,főtt tojás,gombapaprikás.
2019. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam bontani az ebédet. Délben csak a "másodikat" eszem meg (rizses zöldséges húsos ételek) este meg levest. A reggelim a szokásos
2019. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!