Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha belefer a napi makro es...

Ha belefer a napi makro es kaloriakeretembe ehetek mindennap egy kicsi csokit vagy kekszet? Ti szoktatok nasizni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha bele fér akkor miért ne. Ha többet eszel akkor el mész kocogni. És szépen lassan el égeted a plusz kalóriát.
2019. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rövid tömör válasz:

Jól látod a dolgokat

2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most már nyugodt szívvel fogom megenni a kb 100-200kalorianyi kis nasikamat:D
2019. okt. 27. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér akár gumicukrot is...

Az, hogy egészséges e, az meg más kérdés.

2019. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én egyáltalán nem, mivel a vercukrom össze vissza ingadozik aznap tőle. Magyarul baromi éhessé tesz. Annyit meg nem ér semmi. Nincs benne semmi tápanyag, üres kalória, szuvasitja a fogakat, növeli a narancsbőrt. Sőt, állandóan marja a gyomrom, szeles leszek tőle
2019. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért a minőségi csokoládé nem üres kalória, es rengeteg hasznos dolog van benne.
2019. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kekszből cukormentes, tk liszteset eszek, így azon nem is gondolkodok.

Mostanában mondjuk nagyon felborult a kajálásom, de úgy normál esetben néha egy Snickerst, Kinder Maxi Kinget muszáj beszorítani.

2019. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én minden nap eszem egy nagyon kicsit, és a vércukromon nem látszik meg. De ha a kicsi is bezavarna, akkor nem ennék.


Nálam a csokival, keksszel nincs gond normál mennyiség esetén sem, egy rendes adag gyümölcslé, cukros üdítő, cukrozott gyümölcsleves viszont tényleg bezavar - valószínűleg az oldott cukor gyorsabb felszívódása miatt.

2019. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte ettem, de magában az életmód váltásban törekedtem arra, hogy az egészségtelen műcuccokat elhagyjam és új dolgokat ismerjek meg helyettük.

Manapság már csak nagyon kevés fele csokit szem meg, és nem is hiányzik.

2019. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!