Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartáshoz jó a mai menüm?...

Súlytartáshoz jó a mai menüm? Súlytartáshoz: 1565 kcl 191 g ch,76 g fehérje,50 g zsír

Figyelt kérdés

R: 1 db rozsos extrudált kenyér (Tesco) 3 szelet pulykamell sonka+ uborka, fél paradicsom


T: Alpro őszibarackos joghurt, 1 db Cornexi kókuszos müzliszelet


E: 4 db túrós derelye (120g kb), 1 Knorr csirkés zacskós leves (a tésztát benne hagytam mert nem jött be az íze szóval ilyet sem eszek többet:D) + 1 db golden delicious alma


U: 2 db savanyú uborkát és 2 db gyöngyhagymát bekaptam mert megkívántam:D + 1 bögre tea édesítővel


V: 2 db füstölt baromfi virsli (80 g) uborkával és paradicsommal.


Szerintetek még kéne ennem valamit vagy ez már sok is?



2019. nov. 3. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és a nap folyamán 2x volt HIIT edzésem.

(40 perc kb össz.)

2019. nov. 3. 16:42
 2/4 orton ***** válasza:
100%

Ha 2x rendesen edzettél szerintem 1000 kalóriánál lehetsz.

De azért jó lenne tudni hogy hány kiló vagy, hány éves, gyors vagy lassú-e az anyagcseréd.



Tipp:

- Alpro őszibarackos joghurt -> inkább vegyél egy natúr görögjoghurtot és abba dobálj bármilyen magvakat/ én fahéjport is szoktam

- 1 db Cornexi kókuszos müzliszelet -> inkább natúr zab lidl, aldi, tesco, spar (az a kilós, fél kilós, nem a cukrozott cerbona) és azt dobd fel vízzel/tejjel és banánnal, eperrel, fagyasztott gyümölccsel

- zacskós leves -> kuka, inkább vegyél bármi zöldséget és üss össze egy zöldséglevest (víz+zöldség+füszerkeverék)

- a zöldségek segítik az emésztést és a felszívódást, gyümölccsel azért csínján mert tele van cukorral, de még mindig okébb mint a csokik


Személy szerint én edzés előtt szoktam a joghurtot, zabot, banánt enni reggelire. Edzés után egy normális ebéd hússal, rízzsel/tésztával, zöldségekkel. Vacsorára hasonlóan bármi hús, csak salátával, zöldséggel.


Hozzáteszem nekem marha lassú az anyagcserém és plusz kardio is kell, nem elég a súlyzós edzés hogy ne rakódjon le zsír.

2019. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából CSAK natúr joghurtot szoktam enni mert szeretem én ízesíteni.

Életemben most először ettem ilyen Alpros joghurtot meg ezt a Cornexi müzliszeletet. Csak kipróbáltam milyenek és őszintén szólva nem minden nap fogom ezeket enni.. sőt.:D

A joghurtot,müzliszeletet én is edzés előtt ettem/eszem.

Általában natúr tk. zabpelyhet szoktam főzni reggelire és azt feldobni bogyós gyümikkel.:)

2019. nov. 3. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

visszakérdezek: tartod a súlyod ezzel a menüvel? :-) ha igen, akkor jó lesz!

Éhes vagy még ezek után? ha igen, akkor igen, kellene enned még valamit.


sok sikert!

2019. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!