Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok ugyan ez a fogyókúra témakör, de nekem nem a fogyás a célom, mert anorexiából gyógyulok. Mégis szeretnék véleményeket kapni a mai étkezésemről.

Reggeli:

80g zabpehely,

1,5 dl tej,

10g lenmag,

2 közepes méretű alma

Tízórai :

100%Pure whey csokis fehérjéből shake, 1 közepes méretű alma

Ebéd :225g (5db) túrógombóc cukor és tejföl nélkül

Uzsonna: 2 közepes méretű alma

Vacsora: 500g brokkoli,

150g sült csirkemell



2019. nov. 24. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
27%
Szar
2019. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd kérlek?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2019. nov. 24. 13:19
 3/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy közben volt egy falásrohamom és megettem:

1 almát 1 banánt és egy delicious kókuszos mandulás zabkását szerintetek ez nagy baj?

2019. nov. 24. 13:33
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, de őrülnék neki ha indokolnátok is, hogy tudjak változtatni amin kell.
2019. nov. 24. 14:14
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem például túl soknak tűnik a rostos anyag, tetézve lenmaggal.

Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy a szervezete számára mi a megfelelő mennyiség és táplálékfajta. Ha ez megvan akkor még mindig kimutathat az orvosi vizsgálat hiányosságokat.

Hallgass az ösztöneidre, mitől és mennyitől érzed TE jól magadat.

2019. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Azért az anorexia külön kategória. Tudni kellene az adatokat is, illetve ott súlyozottan fontos a fokozatosság! Nem eszel rossz alapanyagokat, de láthatóan rossz az egyensúly.
2019. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm lehet túl sok rostot fogyasztók ezen változtatni fogok.

Amúgy az adataim:

16/l, 176cm, 49 kg

2019. nov. 24. 15:36
 8/21 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit csináljak, hogy elmúljanak a falásrohamok? Vagy ez normális, mert kezdenek egyre gyakrabban előfordulni, sőt az egész múlt hetem úgymond egy falásroham volt.
2019. nov. 24. 15:40
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Ha ezt az étkezést tudod tartani hosszútávon, és nem úgy kellett lenyomni a torkodon, valamint nem éhezel mellette akkor tökéletes.

Ebben a kategóriában minden menüt leszaroznak, csak és kizárólag a csirkerizs a megfelelő. Mellette meg hangoztatják, hogy olyan étrend kell amit életed végéig tudsz tartani. Én például kiokádom a belem hosszútávon a csirkerizstől, viszont amit te ettél azt szeretem, úgyhogy én is ezt tenném. Az a lényegy hogy tudd tartani.

Ez az étrend JÓ!

2019. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyél kicsit többet, nagyobb adagokat, hogy ne jöjjön rád a falásroham
2019. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!