Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800-1000 kalória bevitelé...

Napi 800-1000 kalória bevitelével miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, lassan 3 hónapja (azóta számolom) nem eszem ennél többet mozgok is stb. A mérleg nyelve nem mozdul. Nem azért nem eszem többet mert sanyargatom magam hanem mert nem megy több, nem kívánom, nem esik jól. Szeretnék a régi önmagam lenni úgy 30 kilóval kevesebbel. 3 éve kezdtem el hízni mindenféle ok nélkül így lettem 75-80kg helyett 106. 174 cm magas vagyok és kétségbeesett.

2019. nov. 30. 12:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert éhezel, még ha nem is vagy éhes, azért nem fogysz.
2019. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
Érdemes pszichológushoz fordulni!!! Az anorexia nem ott kezdődik, hogy valaki 30-40 kg-os..
2019. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg ennyi a napi felhasználásod is. Feltehetőleg a mozgásod nem tekinthető fokozott fizikai tevékenységnek.
2019. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Pajzsmirigyedet vizsgáltasd meg. Itt olvashatsz az alulműködés tüneteiről (pl. testsúlynövekedés, megfelelő táplálkozás vagy elegendő testmozgás mellett is):

[link]

2019. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem adod meg aszervezetednek a megfelelő mennyiségű kalóriát, így még ezt is elraktározza. Ne csodálkozz,

Lépj be a fbon pl. a LifeTilt csoportokba. Egy csomó jó tanácsot is kaphatsz.

Egyél pl ebédre csirkemellet, egy marék rizst, sok salátával ebédre.

Ne nassolj, semmi chips, csoki. Plusz valami mozgás. Sétálj sokat, biciklizz.

Számold ki mennyi kalóriára van szükséged. Az úgy nem megy, hogy, eddig 2500 kalóriát ettél, most meg 800at.

2019. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 qkker1 ***** válasza:
43%

Érdemes pszichológushoz fordulni!!! Az anorexia nem ott kezdődik, hogy valaki 30-40 kg-os..



Ez hogy jön ide?

2019. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
800-1000 kalória bevitelével fizikailag lehetetlen nem fogyni! Az alapanyagcsere feltétlenül több. Még pajzsmirigybetegség esetén is, de azért a hormonjaidat nézesd meg. Vagy a mérleg rossz vagy rosszul számolod a kalóriákat. Írj le ide egy napi mintát mennyiségekkel.
2019. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
"800-1000 kalória bevitelével fizikailag lehetetlen nem fogyni!" Én láttam már ilyet, 170 cm magas, kb. 80 kilós nő, heti többszöri futás, szobabiciklizés és aggasztóan kevés kalória mellett sem tudott észrevehető mértékben fogyni hónapokig (testvérem). Aztán persze beigazolódott, hogy pm alulműködése van.
2019. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

kizártnak tartom, hogy helyesen számolod a kalóriákat.


ennek ellenére valóban nézesd meg a pajzsmirigyedet, mert ha baj van vele, de rendesen kezelik és megfelelően táplálkozol, valamint mozogsz, akkor nagy odafigyeléssel nem probléma a fogyás.

2019. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi bevitelnél még jobban belassul az anyagcsere. A koplalàssal való fogyàst el kell felejteni, mert csökken az energiafelhasznàlàs és egészségtelen. A szervezet hormonhàztartàsàt is figyelembe kell venni. Jó lenne kideríteni, van e valami betegséged.

2200-2500 kalória közt mozog a napi bevitelem, nem korlàtozom, ezzel a szàmmal nem is foglalkoztam mióta ezt az életmódvàltàst elkezdtem, jelenleg ennyivel érzem jól magam, nagyrészt 80-85g szénhidràt mellett, folyamatosan fogyok. Mindezt gyógyszerek nélkül, pedig pm alulműködésem, egyéb problémàk, és anyagcserezavarom is van.

Ha nem fogysz, az az étrended miatt van, vàltoztatni kell rajta.

2019. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!