Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Mit egyek tízóraira és uzsonnára?

Január elején kezdtem új munkahelyen. Otthon reggelizem, munka 10:30-től 21:30-ig tart. Az ebéd adott,tudok olyat rendelni, ami megfelelő, viszont 11 órás munka, 80%-ban számítógép előtt, melléülni nem nagyon vagy idő (diszpécser munka), mert folyamatosan jönnek a hívások, így valami olyan kellene, ami annyira nem "koszol", sokat nem is kell szöszmötölni vele, viszont a diétám szempontjából ideális.

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, kalória, munka, uzsonna, tízórai

jan. 12. 21:14  Privát üzenet  

A válaszok

Én zöldségeket szoktam magamnak összevágni, mellé viszek mártogatósnak egy kevés majonézt balzsamecettel.

Holnapra pl répát és cukkinit viszek, de van itthon zeller, uborka, és paprika is erre a célra. Este összevágod, és kész. Van, hogy 2-3 napra előre összevágom, addig semmi baja nem lesz besobozolva.

Edzés napokon szoktam fehérjeszeletet enni az egyik zöldség helyett.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 12. 22:18 Privát üzenet
A diétádat nem ismerem, de hát ugye klasszikusan szendvics abból, amit ehetsz. "Vészhelyzetben" műzliszelet, ezt otthon is gyárthatsz amiből akarsz.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 13. 08:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tízóraira és uzsonnára mit lehet enni a gyümölcsön kívül?
Ti mit szoktatok enni tízóraira és uzsonnára?
Mit ehetek ilyenkor tízóraira meg uzsonnára?
Tízóraira/Uzsonnára diéta közben mit egyek?
A level-diétába beleiktathatok tízóraira és uzsonnára 1-1 almát?
Egy 12 évesnek mennyi kcalt kell enni reggelire, ebédre, vacsorára? Illetve tízóraira-uzsonnára mit egyen? Mennyi édességet lehet enni 1 nap?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!