Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A cukormentes cerbona muzlisze...

A cukormentes cerbona muzliszelet hízlal, ha napi 2öt eszek meg belőle?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem hízlal, ha a kalória keretedet nem léped át.
2020. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha semmi mást nem eszel ezen kívül, akkor éhezni fogsz és hiánybetegségeid lesznek. Ha a kalóriakereteden felül eszed, akkor hízni fogsz. Ha a kettő között valami, akkor meg a kettő között. Ennyi infó alapján nem lehet válaszolni, az egy hamis képzet, hogy bizonyos ételek hízlalnak. A teljes étrendet kell nézni, grammra pontosan, és a mozgást is figyelembe kell venni, meg a testtömeget, alkatot. Ez alapján már lehet tippelni, de még itt is bezavarhatnak az egyéni különbségek.
2020. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stampi János válasza:

Komár László énekest kérdezték egy riportban.

- Laci olyan jól nézel ki, hogyan csinálod?

- Egyszerű, minden reggel ráállok a mérlegre, és ha több vagyok egy bizonyos súlynál, akkor aznap sokkal kevesebbet eszem,


A mérleg mondja meg igazán. én amikor fogyni akartam, akkor mindennap ráálltam a mérlegre reggel WC után, reggeli előtt és este is lefekvés előtt. Az eredményeket egy excel táblában rögzítetten. Grafikont készítve az adatokból lehetett látni a hízás, fogyás tendenciáját is.

Egy egész heti koplalás eredményét elvitte egy hétvégi kiadós ebéd.

2020. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem cukormentes, mert mazsola vagy aszalt datolya vam benne, ami tele van cukorral
2020. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!