Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen olyan fogyókúrás mobil...

Milyen olyan fogyókúrás mobil applikációkat ismertek, ami étrendet is tervez, lehetőleg edzést is és ingyenes vagy olcsó?

Figyelt kérdés

Belebottlottam egy hirdetésbe, amely ezeket reklámozta és szívesen kipróbálnék egy ilyet, de számos alkalmazás végigböngészése után mindig kiderítik magukról, hogy több ezer forintért számít neked ki bármit is étrend terén, de ha hosszú távon akarod használni, akkor akár 10 ezerbe is fájhat és azon a ponton még az se biztos, hogy tényleg hatéjony is lesz. :/


Szóval nektek van olyan bevált ilyen alkalmazás, amit használtok, vagy ami ingyenes és megér egy próbát?



2020. jan. 27. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ilyen, ezek szakmák, személyi edző, dietetikus; mind pénzbe kerülnek.
2020. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez esetben kérlek próbáld értelmezni a szöveget, miszerint ingyenes, avagy viszonylag OLCSÓ alkalmazást szeretnék használni PRÓBA jelleggel. :)

És nem egy személyi edzőről van szó vagy egy diatetikusról, hanem egy alkalmazásról, ami valami hasonlót csinál... Ugye az önkiszolgáló kassza sem ugyan az, mintha a kasszás néni szolgálna ki és a cégnek sem ugyan annyiba kerül. Jó esetben egyszer megcsinálják jól, akkor sokba kerül de utána ideális esetben a fenntartása kevesebbe kerül, mintha embert kéne megfizetni.

2020. jan. 28. 04:43
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ébredj fel!

Ha én személyi edzőként, dietetikusként csináltatnék egy ilyen appot, amiben mindenkinek másra lenne szüksége, szerinted olcsón, vagy csinálnám, mert csak egyszer kell? És az appot fenttartani szted ingyen van? Szerinted a tudásomat ajándékozzam mindenkinek ingyen? Legyen. 70% az étrend, a finomított lisztet, cukrot, lisztet kerüld, a kalóriakeretedet ne lépd túl, figyelj a makrók arányára. 30% mozgás. A súlyzós, erősítő edzéseket min. 20 perc cardio előzze meg. Ez lehet bicikli, ellipszis, kocogás, gyors séta. Ezt heti 3-4 alkalommal minimum. Ez az átlag, ezzel mindenki ct ér. Ingyen volt.

Ja, hogy neked nem megy, hogy kitaláld mit egyél, mi lehet a hiba, ha ezeket betartod? Kellene a személyre szabott étrend, torna? Na akkor fizess!

2020. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*célt ér.

Na meg még annyi, hogy a reklám is pénzbe kerül. Fizeted a reklámot, a trénert, aki kitalálta, az applikáció létrehozóját, a fenntartási költségeket, frissítéseket. Szerinted ez havi 300Ft?

2020. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
65%

szia! próbáld ki a noom-ot!! Drágára van meghirdetve, de igazából dönthetsz, hogy neked mennyit ér meg. Én 900 forintot fizettem a próbáért, nem hittem, hogy valaha reklamozni fogok barmit de ez tényleg nagyon személyreszabott, motivál és MŰKÖDIK.

Én 20 nap után visszakértem a pénzem, mert azt irtam nekik, hogy nem válik be, már nélküle is tudok fogyni de nagyon hasznos volt tényleg.

2020. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedvtelen rosszindulatú válaszolók!

Igen, nincs kedvem napokat ölni bele, hogy speckó, egészséges kajákat keressek, és igen, fizetnék érte, amennyiben kell, de lehetőleg kevesebbet. Kerestem ilyen appokat, de miután 4-5t letöltöttem a telefonomra és utána derült ki, hogy ahhoz h bármit is kapj, fizetni kell, akkor láttam, hogy van ahol 2000-t, van ahol 10 000-et, van ahol 500 ft-t kérnek el és ne haragudjatok, de nekem speciel nem mindegy, meg az sem, hogy mit kapok érte.

Mivel ez a fogyókúra kategória, gondoltam vannak itt emberek, akik maguk is használnak ilyet, kipróbálták, és volt ami bevált, volt ami nem. Ilyen tapasztalatokra lennék kíváncsi.

És nem, nem kell nekem személyi edző (mivel viszonylag komoly gerincproblémám van, ezért gyógytornát kell végeznem, és jóval korlátoltabb, hogy milyen mozgásokat tudok végezni - ilyen folytán az nekem nem segít, hogí egy app megmondja, hogy minden nap fussak x kilómétert mert azt speckó nem tudok, sőt úszáson kívül kb. semmi sem javasolt jelenleg, szóval köszike, azt majd tudom magamnak :D ) , csak egészséges recept ötletek, ami így egyszerűbb lenne, mintha órákat böngésznék utána a neten.


És nem, még mindig fenntartom, hogy egy applikáció által nyújtott szolgáltatás és másik applikáció által nyújtott szolgáltatás között van különbség. Nyilván a kevésbé személyre szabott, kevesebb mesterséges intelligenciát tartalmazó alkalmazás olcsóbb. Nekem elég lenne, ha volna egy olyan, amelyik csak adatbázisban keresgél, ahol van sok egészséges kaja. Mondjuk felsorolja az alapanyagokat, kiválasztom ezek közül mit preferálok, mit nem, és egy sima szűrést végez. Nekem ne mondja senki, hogy ez olyan baromira bonyolult, ezt még én is le tudnám programozni ha lenne annyi szabad időm, hogy feltöltsek egy ilyen adatbázist. :D

2020. jan. 29. 02:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Google--> egészséges receptek

Ingyen van. Vagyis a netszámlád árában. Szivesen.

2020. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tényleg senkinek semmi szövegértése. :)

Figyi, ha nem tudsz válaszolni, legalább ne mondj badarságokat. Csak magadat minősíted vele... Olyan nehéz válaszolni? Több alkalommal is leírtam kedves legutóbbi válaszoló, hogy nyilván rengeteg-rengeteg idő kellene ahhoz, hogy minden olyan egészséges dolgot keresgéljek, ami a köztudatban nem él ugyan, pedig nagyon hasznos dolog. Példának okáért mindenki répacukrot használ, pedig a nádcukor egészségesebb, vagy ott van a kókuszliszt, aminek sokan még gyanítom a létezéséről sem tudnak, pedig sokkal egészségesebb a sima lisztnél. Amíg ezeket az ember kiguglizza, napok mennek el. Nekem erre mint több alkalommal is írtam nincs időm.


Kérlek, ha tudsz válaszolni, javasolni, van tapasztalatod, akkor írd le, ha nincs, akkor meg szépen kíméld meg magad és a többieket a rosszindulatú butaságaiddal. :) Köszike

2020. jan. 30. 02:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom, ismerem a kókuszlisztet, mandulalisztet, konjaklisztet is, sőt chia magom is van itthon. Kalóriát számolok, mennek lefelé a kilók november óta, és kapaszkodj meg, én magam próbálom meg összeállítani az étkezésemet, edzésemet, pedig 11-22-ig dolgozom. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Ha ilyen piti dolgot sem vagy képes magadtól megoldani, soha nem fogsz lefogyni. Neked kell tenned ezért, miért mástól várod? De amúgy nézd meg az Intenset programot. Étrend és edzésterv is van.
2020. jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lol. Mert elképzelhetetlen, hogy valaki másba akarja ölni az idejét és inkább kifizetne pár száz forintot érte? :D

Az neked miért fáj, ha valaki máshogyan akarja csinálni?


Most ha személyeskedni akarunk, akkor nekem normál testsúlyom van, csak szeretnék egészségesebben étkezni és minden feles súlytól megszabadulni, ugyanis komoly gerincproblémám van. És igen, lehet, hogy a kezelések és gyógytorna és tanulás mellett inkább szusszanok egyet és kifizetek némi pénzt azokért a receptekért. :D De annyira bírom, hogy mindenki jobban osztja be az időmet mint én magam, így látatlanban is hogy a semminél is kevesebbet tud. :D


Ez a butaságnak és önfejűségnek már olyan szintje, amin csak nevetni tudok és rátok hagyni. :D

2020. febr. 4. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!