Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mai nap nagyon durván összeett...

Mai nap nagyon durván összeettem minden szemetet? Ilyenkor ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ma egész nap nem értem rá normálisan enni, össze vissza ettem minden hülyeséget. (Reggeltől estig takarítottam meg minden ilyesmi)


- 1 magvas szilvás papucs

- 1 Müller Froop Tropical Joghurt

- 5 dkg sült oldalas + 20 dkg főtt édesburgonya

- 3 szelet tejcsokis puffasztott rizs

- 1 nagy McDonalds sült krumpli, egy Juicy Jane burger


Ennyi. Amúgy a Mekit nem is szeretem, 3 éve nem voltam, de hozták nekem a kaját, nem akartam bunkó lenni így megettem.


1973kcal, 236gramm ch


Ilyenkor másnap ti kevesebbet esztek még a szokásosnál is? 1500 kcal-t szoktam amúgy meg b 130 gramm ch-t


2020. jan. 31. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, egy nap nem befolyásol semmit ha nem kiugró értéket nyomtál le. Plusz egész nap mozogtál
2020. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkönyvelem, hogy összezabáltam mindent, ezután megfejelem még 1-2 kanál nutellával, aztán másnap úgy folytatom a fogyókúrát, mintha az egész meg sem történt volna.
2020. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kevesebbet enned, meg semmi ilyesmi. Holnap folytasd a diétát, ahogy írták, és kész.

Mi párommal direkt várjuk és tervezzük az ilyen csaló napokat. Nem mindenki tart ilyet, ahogy sok más fogyókúrás paraméter is egyénenként eltérő. Viszont abban mindenki egyetért, hogy 1 ilyen nap semmit nem tesz tönkre.

2020. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez egyáltalán nem vészes...
2020. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alapból tartok havonta egy csalónapot, teljesen tudatosan. Hogy ez hàny kalória, nem tudom, nem szàmolgatok egyébként sem nagyon régóta. Az első hetekben is csak tàpanyagokat néztem mert kellett, speciàlis arànyok miatt.

Amúgy nem kompenzàlok semmit, Màsnap csak folytatom az új életmódomat ugyanúgy, ahogy eddig. A fogyàssal nincs gond.

2020. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!