Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nektek mennyi szokott lenni a...

Nektek mennyi szokott lenni a napi kalória deficitetek? Napi átlag 200 kalória deficit elfogadhatónak számít vagy ennél több kéne hogy legyen?

Figyelt kérdés
Kicsi a túlsúlyon, kb.5-7 kilótól szeretnék megszabadulni, nő vagyok. Lehetséges így, vagy több kéne hogy legyen a deficit?
2020. febr. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
600-700 kcal. Ezzel 2 kgot fogytam 3 hét alatt.
2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem nagyon pontosan méred az étkezést, számolod a sportot, akkor ez kevésnek tűnik. 300-500 kcal közé kellene beállítani, mert könnyen súlytartásig elszámolhatod.
2020. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1 kiló emberi zsir személytől függően 7000-8000 kcal energiát tartalmaz. Magyarul 1 kiló zsir leadásához kicsivel több mint 1 hónapra lenne szükséged 200 kalóriás deficittel. Ez nagyon egészséges, mert fél év alatt érnéd el a célod és szinte biztos, hogy tartani is tudnád. 200 kcal deficit nem teszi tönkre az anyagcserédet és a hormonrendszered sem szenvedi meg. 500 kcal deficit azért már problémás tud lenni pár hónap után.
2020. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Passz. Nem is tudom hogy kéne kiszàmolni, van ahol 1 kilóra 7000 van ahol 7700 kalóriàt írnak.
2020. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!