Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aránytalan testtel mit lehet...

Aránytalan testtel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

December óta szép, nem sanyargató üzemmódban számolom a kalóriákat. 1500kcal/nap, a makrók néha megcsúsznak, de 3,5-4,5 kiló lement már stabilan. Mellette kb. heti 3x van időm tornára, mert 12 órában dolgozom, a munkahely is 40 perc sétára van. Inkább aerob jellegű tornát végzek, mert 10 kilót minimum kéne még faragni a mérések szerint. Most vagyok 66. Viszont már a kiinduló alakom is borzalmas volt. Alma alkat inkább, a tartásom szörnyű, a melleim nagyok, és hasra, karra, hátra hízom, ott szép zsírpárnák vannak. A fenekem, combom ezzel szemben vékonyabb. Két hete rámjött végre egy M/38-as farmer, ami derékban pont jó, viszon a combomon, fenekemen máris lötyög, azóta megint onnan fogytam, már S méret kéne, devaz meg derékban szűk. Felülről pedig nem nagyon akar sikerülni a fogyás. Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de ezzel mégis mit lehet kezdeni? A torna számítana jobban felsőtestre? Vagy a még szigorúbb diéta? De akkor alul is tovább fogynék. És azt hozzátenném, hogy 158 centi magas vagyok, tehát az alacsonyságom még jobban összenyom, mint valami Minion, úgy nézek ki.

Van valami ötlet, megoldás erre?



2020. febr. 5. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos maga az alak az genetika, azzal nem nagyon lehet mit csinálni. Engem meg a körte alakom zavar, alul sokkal erősebb vagyok, mint felül, és ez 47 kilósan is így volt...
2020. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden testrészre eddz, de főleg lábra, fenékre, hogy onnan ne menjen le izom. A hátadra, törzsre pedig azért, hogy jobb legyen a tartásod. Ne csak a kalóriákat figyeld, a makrók is fontosak.

Nekem is hasonló problémáim voltak/vannak, vékony lábak, törzsre, deréktájra hízás... Low carb étrenden vagyok (IR miatt), mellette edzek is. Ruhában már egész elégedett vagyok a látvánnyal, de a derekam körül még mindig vannak zavaró zsírpárnák.

2020. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Genetikádat megerőszakolni nem tudod, sajnos ilyen alkat vagy. Nézz utána, hogy ilyen alkatra milyen ruhákat javasolnak, azzal optikailag javíthatsz a kinézeteden.


Ha lábra edzel, akkor izmosabb lesz, s idővel vastagabb is lehet, ha eleget erősítesz rá, az javíthat az arányokon.

2020. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták is, sajnos az optikai tuningon kívül semmit.
2020. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az optikai tuning nekem is eszembe jutott, de ehhez meg nincs akkora divatérzékem. A bővebb felső még nagyobbnak láttatja a mellem, hátam, a szűkebb meg ugye michlein-gumis derekat "varázsol". Mindegy, elfogadom ezt az alakot, abbahagyni nem fogom, hátha kellemes meglepetés sül ki belőle. Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 5. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hu, hát nőnek lábra edzeni, hogy vastagabb legyen baromi nehéz. Férfiaknál is a lábat edzeni látványosan a legnehezebb, mi nők ugye még nehezebben építünk izmot. Szerintem mindent jól csinálsz, fogyogatsz szépen, előbb utóbb a lábadból se fogsz tudni többet, viszont a felsőtested idővel hozzá fogyhat..
2020. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!