Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik kalóriaszámláló alkalma...

Melyik kalóriaszámláló alkalmazást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A Kalória Bázist nézegettem, a felülete tetszik, szerintetek ez jó, használja valaki? Yazio-ról hallottam még, még ami nem magyar nyelvű a My fitness pal, mondjuk magyar nyelvűt szeretnék elsősorban használni. Kinek melyik vált be?
2020. febr. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

A kaloriabazisban az tetszik jobban, hogy be tudom allitani a makrokat, ahogy en akarom.

A Yazioban nem.

Ertekekben kb ugyanaz a ketto, a Yazio a makrokat pontosabban adja meg. Es a sportra szamitott kaloriaja is realisabb.

Es a yazioban meg ingyenes napirecept is van, viszont sok funkcioja csak fizetes utan erheto el.

Illetve csak 30 napig tartja meg az adatokat.(hogy mit ettel aznap)

2020. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Yaziot hasznalok. Egy evre 3 ezer volt... Ennyit kibirtam erte. :)
2020. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%
A kalória bázis ingyenes, és megtalálsz benne minden ételt ami Magyarországon kapható. Szerintem ez a tökéletes választás.
2020. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Én a bàzist hasznàltam a makrotàpanyagok szàmolàsàra, jó volt, mert az egyéni igényeimhez mérten àt tudtam àllítani a grammokat a nekem megfelelő fehérje-zsír- szénhidràt arànyok szerint.
2020. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
28%
Yazio sokkal felhasználóbarátabb, letisztultabb, mint a kalóriabázis. Ráadásul folyamatosan elérhető, nincsenek napokig tartó kimaradások.
2020. febr. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Èn is a KaloriaBázist használtam. Az is tetszett benne, hogy lehet saját ételt is hozzáadni.
2020. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én a kalóriabázist használom bár nemrég kipróbáltam a yaziot is.

Annyi bajom volt a yazioval, hogy a kalóriabázisba én rengeteg ételt beírtam amit sűrűn fogyasztok. És pl a kávémat a yazio több kalóriának mutatja meg még egy pár ételt amit megnéztem így én maradok a szokásos kalóriabázisnál.

2020. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Myfitnesspal,szinte nincs olyan élelmiszer,ami nincs benne.Ingyenes,csak angolul van.
2020. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
A myfitnesspal nagyon jó. Csomó magyar étel is van benne, magyarul. Én az étkezések nevét is átírtam magyarra. Nincs nagy jelentősége, hogy egyébként angol nyelvű az app.
2020. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!