Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eszek, mozgok, hizok, Miert?

Eszek, mozgok, hizok, Miert?

Figyelt kérdés
Januar kozepe korul elkezdtem dietazni, 87 kg-rol indultam. 2 hetig szepen lement 2 kg. Napi nagyjabol 1300kcal viszek be es 1 heten egyszer eljarok futni 15 percet illetve minden 2. Nap has edzest csinalok. Anyagcserem viszonylag gyors napi 2x - 3x jarok a mellek helysegbe, viszont most mult heten meg mertem magam, 2 dkg-val tobb voltam, semmi nem ment le, most megint megmertem magam mostmar vissza hiztam 1 kg-t. Borzasztoan erzem magam, mivel szeretnem elerni nyarra a 65kg de igy rohadt nehez ha nem fogyok le. Mit tudok tenni? Valamit rosszul csinalok?
2020. febr. 14. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Írd le, hogy mit ettél tegnap, és mennyit. Nemed, korod, magasságod?
2020. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Reggeli: 2dl natur joghurt, 1 banannal, 2 evokanal muzlivel

Ebed: daralt paradicsomos dizsnohus 1 pohar kb. , 2 szelet trapista, salata

Uzsonna: 1 banan

Vacsora: 2 szelet vajazott teljes kiorlesu kenyer 4 szelet trapista, 1 fott tojas, 1 pohar 2%-os tej


17 vagyok, nő

2020. febr. 14. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Mi az a darált parasicsomos disznóhús??? Itt senki nem eszil normálisan?? Én székelykáposztát fogok ebédelni, bele van főzve 10dkg basmati rizs is, reggeli sonka, krémsajt, paradicsom, ch csökkentett kenyér volt, uzsira diétás raffello golyók lesznek, vacsira valószínű tojás.

És emellett mozgok napi 30-40 percet, meg a munkahelyi pörgés. És fogyok! Nagyon-nagyon rosszul csinálsz valamit. Attól hogy nem eszel sokat, még hízhatsz, és pont ezért!

2020. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Hát ettől soha az életbe nem is fogsz lefogyni. De nézzük.


Edzes: ez konkrétan semmit sem ér. 15 perc a semminél több, de haszna nincsen. Futás helyett csinálj HIIT edzést, kb 10x hasznosabb, gyorsabban lehet fogyni és rövid idő alatt végzek az edzéssel. Helyi zsirégetés nincs ezért hiába hasazol, illetve a hasazás önmagában nem túl sok, edzésnek nem mondható. Heti 4 nap tabata/ hiit plusz minden edzés végen 4x15 ismétléssel 3 fele hadgyakorlat.


Kajalas: vacsorára konkrétan zsírt eszel zsírral, ezért ezt akár már ma abba is hagyhatnád. Joghurt kuka, a natúr is.

Reggeli tk, rozsos kenyér, magas hustartalmu sonka. A kolbász stb ilyeneket felejtsd is el. Sok zöldség. Pl paprika, jégsaláta. Ha éhes maradsz mehet mellé banán, álma.

Tízórai: finn crisp, vagy gyümölcs

Ebed: nem annyira rossz, de a hús mellé rizst, főtt krumplit egyél, ha van rá lehetőséged variáld sokat az ebedet, légyének húsmentes napok, vagy amikor kevesebb keményítő tartalmú ételt eszel. Lehet olyan os hogy csak egy jó nagy tányér leves sok zöldséggel.

Tizorai: itt már a magas cukortartalmú gyümölcsök ne annyira menjenek, zöldalma pl meg rendben van. Ehetsz meg levest, egy jó salátát.

Vacsora ne legyen túl későn, tejterméket húzd ki, zsiradék 10grammnal több ne legyen. Mehet sok uborka, paprika, egy vékony szelet kenyér pirítva, kockázva, bele a salátába, grillezett hús. És napi 2-3 liter víz.

2020. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, hogy ez csak egy másokat kifigurázó kérdés... :DDDD
2020. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, rosszul csinàlod. 1300 😂😂 koplalsz. Így igen nehezen fogsz lefogyni, plàne nem egészségesen és tartósan.

Max az emésztésed gyors, nem keverendő össze az anyagcserével.

A mozgàs, ha most kezdted oké, de majd emelni kell, legalàbb heti 4-5 x egy óràra.

2020. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne méregesd magad folyton, havi egyszer elég. Nőknél a ciklusuk befolyásolja a súlyt, menzesz alatt 2-3 kg-val is mutathat többet a mérleg. Mérés időpontjánál erre is figyelj.
2020. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!