Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csak ezeket eszem a dieta...

Ha csak ezeket eszem a dieta alatt, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Zoldseg,gyumolcs (ritkan banan,mertekkel)csirkemell,hal (hering,tonhal),tojas,natur joghurt,zabkasa (sima zabpehely+viz),turo.Ez igy jo lenne dieta alatt?Meg neha egy kis feherjepor.Kb 1200-1300kcal lenne a napi keret.

157cm/63kg/L



2020. febr. 24. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
+ Sok mozgás, sok víz! Ezek is nagyon fontosak.
2020. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem unod, akkor fogyhatsz persze. Bar ha unod akkor is, csak félre kajálsz előbb utóbb :D
2020. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha életed végéig így akarsz enni, akkor van értelme, egyébként nincs, mert ahogy abbahagyod, egyböl vissza fogod hízni.
2020. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%
Én úgy tudom hogy a normális kalória bevitel 900-1100kcal napjára, legalábbis én ehhez tartom magam, de ez persze mindenkinél más.
2020. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

4-es, ~1200 kcal alatt koplalas, es ehezomodba kapcsol a tested, izmot vesztesz, innen meg majd jon a jojo effektus.


Kerdezo, en is hasonlokat eszek, nekem bejon:) Viszont tenyleg igaz, ha raunsz ezekre, akkor jonni fog a felrekajalas, igy hat en is azt csinalom, hogy osszeallitottam mindegyik etkezeshez 5-6 fele etelt, igy hogy tudom, hogy van valasztekom, sokkal konnyebb.


En kitoldanam ezt a kajakeretet rizzsel, barnarizzsel, edesburgonyaval, bulgurral, cottage sajttal (Aldiba lehet kapni parszaz forintert, nagyon megeri, finom es 100 gramm 97 kaloria), sonkaval, tojassal, illetve en pl nagyon szendvicses vagyok, ugyhogy to kenyeret is eszek napi 1-2-t.


Remelem tudtam segiteni :))

2020. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hàt,ha nem unod meg, és neked jó így akkor oké.
2020. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
már 1200 kcal is durva túlsúly esetén van . neked miért nem jó az 1400-1500?
2020. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!