Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert nem indul be a fogyas?

Miert nem indul be a fogyas?

Figyelt kérdés
42 eves no vagyok, 165 cm, 72kg. Nem ulo munkat vegzek es heti 3x uszok vagy sulyzozok. 1200kalorias dietat allitottam be a kaloriabozison, de nem eszem meg mindet. 120feherje, 60gr zsir es 60gr ch az eloszlas, amit minimalis elteressel tartok is. Eddig 1 kg-ot adtam le, azt is az elso heten. Miert nem fogyok tovabb? Szerintem ez a mennyiseg nekem nem tul keves, nem ertem mi van. Hatha valakinek van otlete.
2020. febr. 27. 07:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Gondolom, lassú a metabolizmusod.

A súlyzózás, mit jelent? Tömegezel, vagy kardiózol? Tömegezésből több kell kevesebbszer, kardióbol kevesebb sokszor.

Esetleg egy magas szénhidrát diéta segíthet, de ennek nézz te utána, mert nem értek hozzá.

2020. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy, inzulin problémák esetleg?
2020. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Beteg biztosan nem vagyok. Nehez sulyokkal emelek 3x12-t. 12 lab utana 12 mell peldaul es meg ket kor emelekedo sulyokkal.

Alapvetoen olyan alakom van mint egy teglatestnek. A vallam kb olyan szeles mint a csipom es derekam sincs. Szoval nagyon szerencsetlen testalkat.

Hatha van valakinek tapasztalata ilyesmivel.

2020. febr. 27. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:

60 g ch mellé több zsír kellene, az 1200 kcal nagyon kevés ennyi mozgás mellett.

Rajtam csak 15 kg volt 40 éves koromban, kb. olyan testalkattal, mint a tiéd. IR és pajzsmirigy-alulműködés is megvolt. Nézz utána a tüneteknek, ha még nem voltál kivizsgálva, vagy csak évekkel ezelőtt, mert ezek eléggé megnehezíthetik a fogyást.

2020. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Nem kell rogton a lassu anyagcseret, pajzsmirigy alulmukodest es tarsait emliteni, ez az esetek kis szazalekaban van.


A fogyas mindenkinel mas utemben megy. Ha 1200 kcalt viszel be naponta es sportolsz is, egeszen biztosan fogyni fogsz.


Egyetlen lehetseges dolog meg, ami eszembe jut, elofordulhat, hogy alulbecsuljuk a tenyleges taperteket es ezert lassabb a fogyas. De ha mered es van biztos infod a tapertekrol, akkor ez jo lesz igy, csak tarts ki.


Kerdes, hany het telt el ilyen bevitellel es nulla fogyassal. Ettol fuggetlenul a leirt biztosan mukodni fog.

2020. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, utolsó, de azért előfordulhat, főleg 40 felett.

Bár igaz, azt nem tudjuk, mikor kezdte a kérdező. Ha két hete, akkor lehet, hogy nincs semmi gond.

2020. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Koszonom szepen a szuper valaszokat!

Januar kozepe ota rendszeresen mozgok (heti 3 biztosan, inkabb 4) febr. 10 ota hasznalom a kaloriabazist is. Nagyon hasznos abbol a szempontból, hogy korabban biztosan tobbet ettem. Igy 1200-al is megvagyok... csak ugye hianyzik sok finom étel.

Szoval, majdnem 3 hete csinalom a sporolast es a dietat. 2 het alatt 1 kg ment le, ugy, hogy minden nap mertem es ez egy jo atlag. Most nem vagyok otthon, csak holnap tudok merni, ami mar majdnem 3 het. Majd leirom a sulyom.

Hetente 1x csinalok csalo étkezést. Eddig 2 ilyen volt. Egyszer étteremben sved asztalos ebéd+ alkohol, masodjara egy fel pizza es sor. Amugy tenyleg mindent irok, meg a fel banant is, amit a gyerek meghagy es megeszem.

Betegsegre azert nem gyanakszom, mert negy gyerekem is van, a legkisebb csak 3 eves. A teherbeesessel sosem volt gondom es ugy tudom ezek a dolgok osszefuggenek.

2020. febr. 27. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés az energiabevitel. 60 ch mellé több zsír kéne. Az egészséges fogyàshoz nem éheztetni kell a szervezeted. 1200 kalória nagyon kevés. Vegetâlàshoz az àgyban talàn ok, de nem egy aktív embernek aki jön megy, sportol.

Ezen felül még az is egy lehetőség, hogy lassan fogyó típus vagy. Én pl az vagyok. De tuti hogy túl keveset eszel.

2020. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és IR, Pajzsmirigy, PCOS mind " boldogítanak". Nem egyszerű, lassú, de így is megy. Azért csak lekúszott 40 kg egy év alatt. Extrém nagy feleslegből.
2020. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Gratulalok! 40kilo! Most biztoa szuperul erzed magad.

Tegnap este hazajottem es ma reggel megmertem magam. Hm. 72kg... Ami meg mindig csak 1 kg mínusz.

Hozza tartozik, hogy hetente egyszer tartok egy csalo étkezést es ez pentekre szokott esni (pont tegnap este) alt. ez nem látszik meg a mérlegen köv. nap, de lehet, hogy most errol van szo.

Olyan dolgokat eszek, amiket egyebkent egyaltalan nem. Moat pl: 1 sajtos stangli, egy tal krumplipüré uborkaval (nem birtam kivarni, hogy megsuljon a hus, es amugy is a krumplit kivantam). Ittam sort ea ettem utana kb 7 db celebration falaltkat.

Egyebkent egyaltalan nem csalok, betartom a kaloria es ch mennyiséget es a héten 5x voltam uszni a gyerekekkel. 45 perc melluszas 3 pihenovel. Nagyon jol erzem magam, a hasam egyértelműen laposabb, a sulyom stagnal..... Hm.... Lehet, a korom miatt?????

2020. febr. 29. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!