Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit kellene ennek 106...

Mennyit kellene ennek 106 kilósan, hogy fogyjak heti közel 1 kilót?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 170 centi magas és sajnos 106 kiló. Hány kalóriára lenne szükségem ahhoz, hogy le tudják fogyni?

Mozgást még egyelőre nem mondanék, sétálni szoktam és tortnázom, de még annyit nem bírok szerintem, hogy az érdemben hozzá tegyen bármit is a dologhoz.


2020. febr. 29. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1kg-os heti fogyás nagyon túlzó, rengeteg megvonással járna, amit nem valószínű, hogy hosszú távon tudnál tartani, gondolkozz lassabb tempóban. 1700kcal/nap.
2020. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Miről beszélsz?

Heti 1 kiló túlzó??

Nevetséges.

89kg bol adtam le napi 70-80 dekát az elején.


Csináld azt, egyetlen egyszer csinálsz hashajtast.

Aztán napi 3 szor egyel, csak mindig egy merokanalnyit.


És csak vizet igyál.


Próbáld ki a Norbi ducitornajat.

Neked az is hatásos lesz.

Kezdésnek jó.


A karjába mindennap legyen saláta zöldség.

Minden éves előtt vizet igyál.

2020. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1 kilo leadasahoz napi 1000 kcal deficitet kell teremteni. Ha 106 kiloval nem mozogsz, akkor azzal kb. 2200 kcalt egetsz egy nap. Ehhez akkor 1200 kcal-t kellene enni minden nap.


Ha mozogsz hozza, akkor a napi energiaigenyed felmehet kb. 2500-ra, ekkor mar ehetsz 1500 kcalt naponta ahhoz, hogy heti egy kilot fogyjal.


Ahogy csokken a sulyod, annal kevesebb energiabol fenn tudja magat tartani a tested, es elvileg egyre kevesebbet kellene enni ahhoz, hogy a napi 1000 kcal kulonbseg meglegyen. Ami persze nem egy okos dolog, erdemes inkabb helyette az aktivitast megemelni, es a tobb mozgasbol "fedezni" a kulonbseget, nem koplalasbol.

2020. febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
10%
Aki nem sportol egyáltalán napi 1000 kalória elég. Egyél kevesebb szénhidrátot, de ne vond meg magadtól. Fehér kenyér helyett egyél barna korpásat. Ha le akarsz fogyni, akkor ne egyél édességeket egyáltalán. Fontos a mindennapi reggeli, tízóraira mindenképpen egyél gyümölcsöket. Ebéd ne legyen megterhelően sok, de kevés se. Uzsonna 3-4 óra körül zöldségek gyümölcsök. Vacsora 6 óra körül, később ne. Vacsorára is egyél valami könnyűt. A torna és a séta kifejezetten jót tesz a szervezetnek. Ismerősöm 98 kilógrammról fogyott le 78-ra ezzel a módszerrel. Továbbá nem ajánlom a zsíros ételeket. Kefírből igyál sokat.
2020. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

1 merőkanàl napi 3x, meg 1000 kalória elég? Ti betegek vagytok...


Kérdező: a fogyàshoz nem koplalni kell mert élhetetlen hosszútàvon és kamatostul szedsz vissza minden felesleget amit éhezéssel leküzdenél.

Egyél sok zöldségköretet, húsokat, tojàst, sajtot, olajos magvakat, egyàltalàn nem kell éhezni!

2020. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mozgás nélkül nem fog működni, szóval valamilyen rendszeres testmozgást mindenképp kezdj el. Pl. futás, az jó zsírégető, először csak 10 perc, aztán 15, 20...mindig emeld, nem kell beleszakadni.

Étkezéssel kapcsolatban pedig nyugodtan ehetsz mindenből, de a lényeg, hogy naponta többször és keveset. Ha napi 3-szor étkezel az is jó, de kis adagok legyenek.

Emellett igyál sok vizet.

2020. febr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt komolyan csak az ötösnek van esze? Ha 106 kilosan elkezd futni, tonkremegy az osszes izulete. Nagy sulybol konnyebb fogyni, az elejen siman lehet 1 kilokat leadni hetente


Mozgasnak uszast / biciklizest / gyorssetat ajanlom, azzal nem megy szet a terded ido elott.

Fogyassz naponta 1500-1700 kaloria kozott, majd ha megy le a sulyod 15-20 kilot, akkor csokkentheted, de semmikepp se menj olyan 1200-1300 ala.

2020. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu Nagyon jó. Az oldalon regisztrálva mindent lehet tervezni, követni.
2020. febr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kalóriabázis szerint 2 óra séta 691 kalóriát éget. Ez mennyire reális?
2020. márc. 1. 06:07
 10/10 anonim válasza:
A Samsung Health szerint én 1 óra futással égettem el közel ennyi kalóriát, szóval szerintem nem áll messze a valóságtól.
2020. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!