Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen edesitoszert ajanlanato...

Milyen edesitoszert ajanlanatok cukor helyett dieta alatt? Az eritritre allergiás vagyok.

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
mezet
2020. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mibe/mihez? Én semmilyen édesítőt nem használtam fogyókúra alatt. Mondjuk amúgy sem, csak sütikészítésnél, az meg ugye fogyókúránál nem jellemző.
2020. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sima folyékony édesítőt.
2020. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Xilit is hasonló mint az eritrit, én úgy tudom. Azt használtad?
2020. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen életkorban nem ajánlott az édesítőszer, még a stevia sem. Én már csak olyat főzök, amit nem kell edesiteni, sütik esetében max banán vagy áztatott, cuktozatlan datolya. Meg lehet szokni, sőt!
2020. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A sucralose (szukraloz) a legjobb.Tizeneve hasznalom.Semmi utoize, mellekize nincs.Ez cukorbol keszul (szintetikus uton)es 650 x edesebb a repacukornal es 100 % - ban kiurul a szervezetbol - mellek, vagy karos hatas nelkul.

Kb. 8 gr./ honap egy 3 fos csalad szukseglete 2 dl. vizben feloldva.

Azt nem tudom hogy kisker. forgalomban hol lehet beszerezni, mert en edesipari felhasznalo voltam, bo 10 evvel ezelott.Akkor 44000.- ft/kg volt az ara.Egy kg egy embernek ugy 40-50 evre eleg - meg ha " edesszaju" is.

2020. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SZücsöm ***** válasza:
Attól függ mihez? Ha néha sütsz valami egészséges sütit akkor méz (mert egészséges finom és jó édesítőszernek)és/vagy gyümölcsök. Ha a mindennapos étrended akkor gyümölcs. pl én minden nap eszem túrót kefirrel és 2 féle gyümölccsel édesítem mindig.
2020. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az aszpartam-ot probaltad? Nagyon jol mukodik.... Egyetlen hatranya hogy halalos, de jol mukodik ! Ezutan gondolkozz el a cukor helyett mit hasznalnal ?

Amugy miert akarsz dietazni ? Mozogj tobbet !!!

2020. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En mozgok eleget! Es egészségügyi okok miatt is kell elhagynom a cukrot.
2020. márc. 24. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!