Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a koronavírusos időszakban...

Ha a koronavírusos időszakban sokkal többet fogok tudni sportolni, de utána visszaállok a normál kerékvágásba, hízásnak indulok majd? Inkább ne sportoljak többet?

Figyelt kérdés
Kb.két hónapja kezdtem edzeni itthon, heti 5x45 perc saját testsúlyos edzést, a diétám mellé, hatásos, lassan de biztosan alakulok. A mostani helyzet miatt úgy alakult, hogy ennél sokkal több időt is tudnék mozgásra fordítani, kedvem is lenne hozzá, megszerettem a mozgást. Van nagy udvarom, itt tudnék futni, ugrókötelezni, hullahoppozni, még egyéb kinti mozgásokat végezni. A saját testsúlyos edzést is mindenképp folytatnám. De ha lecsengett a járvány és visszajönnek a szokásos hétköznapok, vissza kellene állnom a mostani mennyiségre, mert időben már nem férne bele annyi testmozgás. Ez szerintetek ez esetben rossz hatással lenne a testemre? Úgy érzem sok mindenmindent el tudnék érni az elkövetkező pár hétben, és tényleg motivált vagyok, szeretném sok sporttal tölteni az időmet. De utána mi lesz? Hirtelen visszafejlődnék, netalán hízásnak indulnék?
2020. márc. 19. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kalóriadeficitet figyeled nem fogsz hízni a lecsengés után sem.
2020. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszafejlődnél, de nagyon remélem, nem kap annyi időt a tested, hogy ez megtörténjen. :D If you know what I mean.
2020. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat sportolsz, több energiát használsz fel, ezért többet is ehetsz. Ott szokták egyesek elrontani, hogy abbahagyják az intenzív sportot, de ugyanúgy esznek tovább, nem csökkentik a bevitt kalóriákat, ilyenkor előfordulhat hízás.
2020. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!