Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kaloriaszamlalast szeretnek...

SnowWhite88 kérdése:

Kaloriaszamlalast szeretnek bevezetni de nem tudom hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Egy ket honappal ezelott elterveztem, hogy nem elegszem meg azzal ahogy kinezek, szeretnem vissza a regi sokkal sportosabb testalkatomat. Nem vagyok kifejezetten az egeszseges evok kozott mert sajnos van, hogy egyaltalan nem eszek ami tart hetekig majd falasi rohamok tornek ram es evek ota jojozik a testsulyom egy ket kiloval. Erre nyilvan a mozgas lenne a legoptimalisabb megoldas, rendszeres etkezessel. Ennek erdekeben nem artana szamolnom mennyi kaloriat eszek. Mivel orvoshoz a karantenban nem tudok menni, hogy megfelelo indexet kapjak es dietat ezert ugy dontottem, hogy szeretnek tanacsot kerni kozuletek van esetleg olyan aki otthon kiserletezett ki valamit? Nem kell tokeletesnek lennie az a celom, hogy a karanten ne tegyen keresztbe a terveimnek mert isten tudja meddig fog tartani ez az allapot. Otletek?

2020. márc. 27. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a kaloriabazis.hu-t, mindent meg tudsz vele oldani, az egyetlen,amit neked kell megtenni, hogy leméred a kajákat és beírod a rendszerbe.
2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom!
2020. márc. 27. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tudsz angolul, akkor szerintem ne a kalóriabázist, hanem olyan számlálót használj, ami a cukorbevitelt a szénhidrát mellett külön is számolja. Ugyanis nem csak az számít, hogy mennyi kalóriát viszel be, az is, hogy mennyit használ fel a szervezeted, és ezt befolyásolja a bevitt étel összetétele, de különösen a cukor. Pl. [link]

2020. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!