Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért lehet az hogy nem...

Miért lehet az hogy nem fogyok? Ez az előzmények miatt van?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire számít ezért leírom.Volt egy korszakom mikor nagyon nehezteltem a súlyomra így nagyon kevés kalóriát ettem.Pl. egy nap 100-300 kalóriát vittem be.Elkezdtem egyáltalán nem enni.Ez kb. fél éve volt hogy ráhagytam.Utána nem érdekelt.Azt ettem amit épp kívántam.Napi 1400-2000 kalória között.Most megint számolom,de 1200 körül eszek,sokat mozgok.(Napi fél óra intenzív és utána egy fél óra nyújtás.)Plusz miután ráhagytam a diétát utána is mozogtam.(Szintén nem tudom hogy számit.)Már 2 hete így eszek,de egy dekát se fogytam.
2020. márc. 27. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kovetnem, mert ugyan ebben a helyzetben vagyok, erdekelnek a valaszok :) sajnos egy idoben en is elegge koplaltam
2020. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez :(
2020. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
35%

2 hét :D ha normálisan eddzel inkább hizol az elején, tökmind1 mit csinálsz 6-8 hét kb mire beindul a zsirvesztés addig ha fogysz is nagyrésze viz,kiürül a felesleges sok szar belőled. Hidd el felesleges mérlegre állni ha komolyan gondolod fél évig rá se állj . Havonta tükörbe nézel az sokkal jobb. nemtom hány kiló hány centi vagy szóval de ha intenziven edzel kétlem hogy kibirnád 1200 kalória bevitelel minden nap. 1200 kalória lószar csak ha nem vagy 150 centi 40kg de annak se elég ha eddz. :D Az a lényeg 6-8 hét kell hogy beinduljon ha még sose csináltad normálisan.Amikor én elkezdtem "normálisan edzeni" annyit tesz hogy sokat fogytam és sok izmot szedtem fel mellé. Kb 100-110 kiló között mozgok, de 190 cm felett ez normális ha valaki eddz.Az a LEGNAGYOBB HIBA hogy FELADJÁK mert 1 hét alatt nem fogytak 20 kilót, sirnak,jön az önsajnálat mellé meg sok minden :D

egy volt 200 kiló feletti srác

2020. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Leírod, miket eszel egy nap? Hány cm és kg vagy most?
2020. márc. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hét után mit vársz? 2 hónap után állj rá megint.
2020. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,láttom nem vagyok egyedül.:/


Amúgy a mozgás miatt is eszek ennyit.Ha mozgok nincs nagy étvágyam,mert sokat tudok mellé inni.


160cm 58kg vagyok.

Mostanság mindig ugyanezt eszem:

Reggeli zabkása(1 teás kanál cukorral és fahéjjal)

Ebéd rizs és párolt zöldségek(brokkoli,kukorica,répa,borsó)

Vacsi egy rántottás szendvics

Nagyon ritkán (heti 1 max)

1 Almát eszek nasolásnak.

Csak vizet isszom és fekete kávét.

2020. márc. 28. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg szénhidrát és nulla fehérje
2020. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!