Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyha egy nap 700 max,1000...

Hogyha egy nap 700 max,1000 kalóriát eszem akkor mennyi idő alatt fogyhatok le 8kg? És ha minden nap tornászom egy 20percet akkor alacsony kalóriával ugy lebomlik az izmom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon izmos de azért a hasam és a fenekem nagyon sokat változott az utobbi időben. 17L,62KG,166CM
2020. ápr. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy indul, hogy ennél sokkal több kalóriát eszel, min. 1200kcal, ha nem akarsz az éhezés miatt jojózásba kezdeni. 3-4 hónap alatt megvagy, a 20 percet duplázd meg, úgyis otthon vagy ráérsz, vedd úgy, hogy az iskolába menetel ideje.
2020. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

20 perc torna az semmi. Ilyen alacsony kaloriával meg gyorsabban is lehet fogyni ha meg se moccan az ember. Talan kb 6 hetet mondanék, de biztos nem éri meg, mert visszahízol utána.

Én is megcsinaltam ezt, majdnem 5 kilót fogytam 1 honap alatt es kb fel év volt mire tudtam ugy enni, hogy nem híztam tőle azonnal. Persze a leadott súly visszajött, sőt 7 kg. Megérte?- Nem, de legalább Te tanulj az esetemből.


Ha meg szeretnéd megtartani az izomzatod, akkor arra is érdemes odafigyelni, hogy meglegyen az 1.5 g fehérje/ ttk- azaz kb 90 g

2020. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vicces. Ezzel előbb esel össze minthogy lefogyj 8 kilót. Nagyon egészségtelen. Sok sikert.
2020. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!