Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most belekezdtem a kalória...

Most belekezdtem a kalória számlálásba és minden megfelelő értékű a nap végén de a fehérjém mindig sokkal magasabb? Tehát ők 78g helyett 100g

Figyelt kérdés
Ez baj? Vagy befolyásolja a fogyókúramat?
2020. ápr. 16. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

2g/ttkg-ig abszolút nem gond, de testépítők szálkásítás alatt simán esznek 3g/ttkg mennyiséget is. Hosszútávon megterheli a vesét, de 1-1 alkalommal, rövidebb időszakban abszolút nem okoz gondot.

A fogyókúrádat annyiban befolyásolja, hogy ha az összkalória afelett van, mint amennyivel fogyni tudnál, akkor nyilván nem fogsz. De ez szerintem nem olyan nagy eltérés, hogy ezt eredményezze.

2020. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!☺️
2020. ápr. 16. 12:21
 3/4 SZücsöm ***** válasza:
44%

1 esnek nincs igaza A nagy fehérje bevitelre embernél soha se mutattak fel olyan kutatást ami azt bizonyítaná hogy a vesét károsítaná egyedül az bizonyított hogy alapból vesebeteg embereknek nem tesz jót a magas fehérjebevitel.

Fordítva NINCS ÖSSZEFÜGGÉS!!!


Ha kalória deficitben vagy akkor nem fogja befolyásolni a fogyást.

2020. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fehérjéd lehet minél magasabb,így kisebb eséllyel fogysz izomból,feszesebb lehetsz:)) persze nem csak ezen múlik,de én pl 150grammot eszek,és kevesebb szénhidrátot,nekem így indult be a fogyás
2020. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!