Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » El lehet úgy érni kalóriadefic...

El lehet úgy érni kalóriadeficitet hogy nem számolom a kalóriákat és pl szimplán kevesebbet eszek mint szoktam, elhagyon az édességeket és a "nasikat"?

Figyelt kérdés
Emellett heti 2 szer 3 szor mennék futni is 3-4km t és bent is csinálnék súlyzós edzést. Szerintetek így lesz eredmény?

2020. máj. 10. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Eljutsz úgy a suliba, ha felszállsz egy buszra, ami abba az irányba megy, de nem tudod, hányas járat? Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Na, ez a helyzet az étrendeddel. Lehet, hogy mínuszban leszel, lehet, hogy nem.
2020. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A "szimplán kevesebbet eszek mint szoktam" még böven a szükséges kalória fölött lehet, ez nagyban függ attól, most mennyit eszel, meg mennyivel akarsz kevesebbet enni.
2020. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ugyanis ha csökkented a kalóriabevitelt, elhagyod a nasikat, és többet mozogsz, akkor fogyni fogsz. Kalória számolgatás nélkül is, simán. Én így fogytam eddig 12 kilót és még nincs vége. Sosem lennék képes kalóriákat számolgatni, és felesleges is. Magadtól is tudod, hogy mi az egészséges mennyiség. Ha ezzel a módszerrel fogysz mondjuk x kilót és utána hetekre leáll a fogyás és még van rajtad felesleg, akkor ráérsz elgondolkodni hogy akarsz-e kalóriákat számolgatni.
2020. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!