Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1450 kalória +sport jó...

Napi 1450 kalória +sport jó lehet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok 165 cm 67 kg. Sajnos most az asztmámra szteroidot szedek lassan 6 hónapja, így feljött 3 kg :(. Egyelőre 1500 kalóriától híztam a gyógyszer mellett. Ha 1450-et eszek és lemozgok belőle 300-at az eredményt hozhat? 60 kg lenne most a cél egyelőre, aztán 55 kg.

2020. máj. 18. 13:22
 1/3 anonim válasza:
0%
Hmm. Ezt nehéz megválaszolni. Én, 6 hónap alatt fogytam 17 kg-ot, úgy hogy először 1800 kcal-t ettem/ittam egy nap, most meg már 850-950-et,mert ennél több nem megy be. Kezd az 1450-el, szokj hozzá, és utána fokozatosan 1200-1100 kcal is elég lesz. Egy kicsit mozoghatsz többet. Sétálj, vagy eddz! Öhm, nem muszály ilyen brutál edzéseket. Ne számold mennyit égetsz el! Csak mozogj, eddzél, jógázz, igyál sok vizet. Én pl utálok futni, lusta voltam, edzeni is utáltam. De van az a 30 napos edzés. Na azt minden nap csináltam, fejlődtem stb utána magamnak csináltam az edzésem. Ha ezeket betartod, simán fogyhatsz, csak kitartás. Ne 1 hét után várj olyan nagyon szembetűnő eredményt! És ne mérd magad. Kettő hetente egyszer, mert úgyis látni fogod a különbséget. Nagyon nagyon sok sikert, és kitartást, mert megéri! Ne add fel. Remélem segítettem! 😊
2020. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy így eszel, aztan ha rgy hónap múlva se leszel kevesebb 1-2 kilóval, akkor nem működik. Érdemes lehet abban az esetben majd a szénhidrátot levinni, nem a kalóriából elvenni rögtön
2020. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem jónak kell, hogy legyen! Nem koplalsz, van mozgás, idővel lejjebb megy. Ne hallgass olyanokra, akik 1200 alatti kalória bevitelt javasolnak. Gondolom van időd, nem kell sanyargatni magunkat. A szteroid egy alattomos szörnyeteg, de nem lehetetlenít el a fogyástól. Ha tényleg ennyit viszel be és mellette valami mozgással is égetsz kcal-át sikerülni fog. 😉

Az elsődleges cél legyen az, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ha ez 60 kg-nál (vagy akármennyinél) megvan, már azzal is jó vagy!

2020. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!