Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Naponta 700 kalória elég?

Naponta 700 kalória elég?

Figyelt kérdés
Nem birok többet enni,inkább sokat iszok. Nem érzek éhséget, mikor indulna be a fogyás is?

2020. jún. 27. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírsz többet enni, akkor mitől híztál neg, miért kéne fogynod?

Egyébként nem elég. Iszonyat kevés.

2020. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs

(ha érted :D)


Nem, de meg lehet csinálni.


Nem fog jót tenni, meg attól is függ, hogy mennyit, mit mozogsz, mekkora alkatú vagy, és a többi.

2020. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Kettes vagyok: De úgyis visszaszednéd, ez hátrányos minden tekintetben. Ne csináld szerintem.
2020. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag anorexiás is 900-at eszik.

Ha nem bírsz többet enni és feltűnően sokat iszol, akkor valamilyen szervi bajod lehet, vizsgáltasd ki magad.

2020. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi az, amiből nem tudsz ennél többet enni?
2020. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

88kg vagyok és 160cm.

9 hónapja szültem, pár napja eszem csak anyit, 1400 kalóriát szoktam, de semmit sem fogyok. Mitől lehet ez? Nem értem. Szomorú vagyok.

2020. jún. 27. 21:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogysz, akkor rossz az étrended. Kb ennyi. Egyébként nem vagyok a kalóriaszàmolgatàs híve , de 700 kcal energia kb arra elég, hogy x ideig bírod, aztàn a testedben beindul az életösztön és újra enni fogsz, akkor pedig rohamtempóban hízni is. Hidd el, tapasztalat.

Tehàt koplalàssal semmi értelme próbàlkozni. Csak jojózni fogsz és teljesen tönkreteszed az anyagcserédet . Idővel simàn több felesleged lesz mint most.

2020. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom milyen étrendet kelene ennem. Nem eszem kenyeret, tésztát, minimális rizst,sok zöldséget, gyümölcsöt, nem iszom cukros italokat, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, teljes életmód váltásban vagyok.
2020. jún. 27. 23:01
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Ettől még a tàpanyag összetétel lehet olyan ami a te szervezetednek nem jó. Érdemes lenne megnézni mennyit eszel fehérjéből, szénhidràtból, zsírból, és az arànyokon vàltoztatni ha a minőségi javítàs nem elég.

Én pl anno mint kiderül nem bírom a szénhidràtot, ( intolerancia) így abból eszem a legkevesebbet 12-20 % között, és zsírból a legtöbbet. Ezzel a vàltàssal 50 kilót fogytam.

2020. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szénhidrát 30% fehérje 50% zsír 20% de nem mindig sikerül ezt meg enni. A fehérje mindig kevés.
2020. jún. 28. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!