Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Utolsó 2kg leadása sporttal?

Utolsó 2kg leadása sporttal?

Figyelt kérdés
Már csak 2kg hiányzik a kitűzött célomhoz! Eddig 1400kcal körül ettem, és sportoltam mellette, heti 5ször. Szerintetek hogyha emelek a kalória bevitelemen kicsit, kábé 1600ra,és mellette sportolok (egy edzés durván 600 kcal, plusz még sokat is biciklizek), akkor ez egy jó terv lenne ahhoz az utolsó 2 kghoz? Étkezésileg ugyanúgy ennék, csak kicsivel többet:) így a mozgáshoz is több energiám lenne. (tojás, sovány hús, zöldség, túró, minimális rizs, krumpli, vagy abonett amit fogyasztok, ezzel szépen fogytam 5kg-ot:)

2020. jún. 29. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan irányban tendálódj, amit majd a súlytartásnál is tudsz követni. Ha neked ez a több kaja és több mozgás, akkor csináld úgy.
2020. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a több sport, több kaja jobban fekszik,mivel mozogni is imádok, meg enni is:D úgy csinálnék mindent mint súlytartásnál, azzal a kivétellel, hogy ugye súlytartáskor növelném a kalória bevitelemet az edzésen elégetett kalóriákkal. Plusz akkor nem lennék ennyire szigorú magamhoz, és megelégedné mondjuk heti 3 mozgással is.
2020. jún. 29. 13:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Még esetleg annyit változtatnék az étrendemen, hogyha lementek az utolsó kg-ok is, hogy heti egyszer egy csalókaját megengednék magamnak. (pl fagyizás családdal) Tehát engednék a szigorból, de azért megmaradna az alap mozgás,plusz 90%-ban a tiszta étkezés is. Remélem így meg tudnám tartani az elért súlyt:)
2020. jún. 29. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik a terved. Ha mégse, akkor pedig majd korrigálsz a megfelelő időben.
2020. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!