Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hany kalória deficit kell...

Hany kalória deficit kell legyen a fogyashoz?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Egy kalóriadeficit. :)

Google a barátod: kalória kalkulátor

2020. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
250 mínusszal is fogsz csak lassan, napi 500-al átlagban heti fél kg megy le. De ha elárulnád hány éves vagy, hány cm meg kg, akkor egyszerűbb lenne tanácsolni valamit. Vannak jó appok kalóriabázis,yazio meg hasonlók ami segít neked kiszámolni. Tölts le egy ilyet és számold ki magadnak, ezek se halálbiztosak, de adnak valami támpontot, utána meg figyeld hogy alakulsz és aszerint változtass a kalória beviteleden.
2020. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Testsúlytól függ, de napi 500 kcal mínusz általában megfelelő.
2020. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
2-es vagyok. Öszintén nem értem mi a baj a válaszommal.
2020. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
500 körül szokták javasolni, ahogy írták is. Én majdnem fél éven át próbálkoztam vele, de mindig elrontottam, visszaestem, jojóztam. Most vagy 2 hónapja 250-re állítottam a deficitet, és ez beválik. Lassabb a fogyás, de biztosabb, nincs bezabálás, jól érzem magam, energikusabb vagyok, és a sporthoz is több kedvem és energiám van így. Úgyhogy azt javaslom, tapasztald ki, neked mi a jó, sokaknak beválik az 500-as deficit, talán neked is. De ha sóknak érzed, csökkentsd, mert fontosabb, hogy tartós legyen az eredmény, minthogy gyors.
2020. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

7000 kaloria deficit az kb. 1kg zsír.

Tehát ha heti 1 kg-ot akarsz fogyni akkor úgy kell számolnid, hogy 7 nap alatt jöjjön ki ez a minusz. Ugye alapanyagcsere + testmozgás ( itt kapsz egy számot)

Bevitt étel ( szintén)

És itt kell a differenciának 1000nek lennie.

Pl. 1500 kcal bevitt energia

1500kcal alapanyagcsere , 500kcal sport = 500kcal deficit.


Javaslom ne menj egy bizony mennyiségű kcal alá ha étkezel. Legeslegalább 1200 legyen meg naponta.


Célozd meg ezt a - 500kcalt naponta. Fél kiló fogyásod lesz hetente. De nem leszel, puffadt, zsíros. Tehát nem izom megy majd le, hanem zsír. Az hamarabb is meglátszik, mintha izmot fogynál!

2020. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a fogyàs.
2020. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vantel ***** válasza:
41%

Ha felismered a hobby éhség és a valódi éség közzi különbséget akkor nem kell semmit számolgatni beáll normálisra a testsúlyod.

Amíg engedsz a hamis éhségnek addig pufi leszel.

Na és a lelki háttér....kincsecskék és szeretet pótlás stb.

Amíg kalóriát számolsz addig rejtegeted a valódi megoldandó problémát!!!

2020. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!