Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A konzervek tápanyag tartalma...

A konzervek tápanyag tartalma csak a töltő tömegre vonatkozik, vagy az egészre, ami benne van?

Figyelt kérdés
Tehát gondolok itt mondjuk a lére a kukorica konzervben, a babos konzervekre és társaik.

#fogyókúra #konzerv #kalória #Tápanyag tartalom
2020. aug. 5. 13:57
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, jó kérdés.
2020. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amit nemrég ettem azon az volt kb. hogy a lecsögtetett kukoricára vonatkozik a tápanyagtartalom.
2020. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
* lecsöpögtetett
2020. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a második írja, a konzervdobozra rá van mindig írva, hogy lé nélkül érvényes a megadott kalóriatartalom. De a lének a kalóriatartalma elenyésző, csak a súlya nagy, ezért is tisztázzák ezt a dobozon.
2020. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kétféle zöldborsót használok. A konzervre rá van írva, hogy lecsöpögtetve értik a kalóriatartalmat. Az üvegesre nincs ráírva semmi extra, de az adatok összevetése alapján szerintem ott lével együtt van számolva.
2020. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!