Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy turbózzam fel a fogyást...

Hogy turbózzam fel a fogyást az utolsó 3-4 kilónal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Karantén alatt elhataroztam hogy lefogyok mert nem igazán éreztem magam jól, meg az esküvőm is ebben az évben volt tehát volt bőven motiváció.


Életmód valtassal (no fehér liszt, cukor, üdítő illetve heti szinten mozgás) mar le is ment 9 kiló kb 4 hónap alatt.


A problémám az hogy 170 centihez most vagyok 68 kiló ami bár nagy eredmény nekem, meg mindig sok, olyan 63-65 kiló lenne a végcél. Tudom hogy az utolsó 3-4 kiló mindig a legnehezebb, de most érkeztem el oda hogy nem igazán tudom mit csináljak meg hogy lemenjen :( mindennap kb 450-500 kcal deficitben zárom a napot.


Tudtok esetleg valami jó ötletet adni ezekhez az utolsó makacs kilókhoz? :)


Segítség képpen az adataim

170 cm

68 kg

69-70 cm derék

95 mell

99 cm csípő


24N



2020. aug. 23. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell felturbózni, folytasd, amit eddig. Akkor nehéz az utolsó néhány kiló, ha a normál BMI alsó határát célzod meg, de ez neked nagyon messze van. Simán meg tudod csinálni ezt az 5kg-t, ha ilyen ütemben haladtál eddig.
2020. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor így teszek.


Igen szándékosan nem akartam nagyon alsó határt célozni.

Inkább egy jó középértéket. 60 kiló a minimum ameddig lemennek. Igazából már sokkal jobban érzem magam.

2020. aug. 23. 14:52
 3/3 Doros válasza:

Én az edzésen változtatnék valamit.

Ha eddig nem edzettél, a legfőbb ideje valami mozgást elkezdeni.

2020. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!