Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnap nagyon sokat ettem, de...

Tegnap nagyon sokat ettem, de ma semmit. Ez így jó?

Figyelt kérdés

Tegnap családi összejövetelen voltam és nagyon sokat ettem. 4000-6000 kalória között lehetett a szám. Ma ezért semmit sem ettem.

Szerintetek emiatt belassul a fogyásom? 4-5kg ment le. Még 5-6kg a cél.



2020. aug. 24. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ilyesmit soha többet ne csinálj! Előfordulhat ilyen kilengés, van, aki csalónapot tart, de nem kell utána éheztetned magad, elég lett volna, ha visszaállsz a normál étkezésedre.
2020. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos becsúszik egy-egy olyan nap mikor muszáj többet enned, de utána ne csinálj ilyet, hogy nem eszel mert csak rontasz a helyzeten
2020. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges volt éhezned egy napig. Egy csalónap néha még hasznos is lehet, felpörgeti az anyagcserét. Koplalással csak visszalassítod.
2020. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen 24-48 órás mini böjtök évente pár alkalommal nagyon hasznosak, főleg az autofágia miatt.
2020. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
De alapból is van az intermittent fastingnak egy ilyen verziója amikor hetente 2x 24 órát nem esznek.
2020. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
4.-es és 5.-ös vagyok, azért megenlíteném, hogy az nem egy like , dislike gomb, hanem hasznossági gomb, ha nem is értenek egyet páran a válaszommal nem haszontalannak kell értékelni, hanem utána olvasni. Ha valóban hülyeséget írtam esetleg megcáfolni és kijavítani. Bár ez valószínűleg nem fog bekövetkezni hanem erre is megy a "dislike".
2020. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!